Červenec 2015

Lea Michele: Gallery Updates #1

31. července 2015 v 17:00 | Posted by: Nicol |  Lea Michele
source > missleamichele.com
S Leou Michele je novinek taky pomálu, takže to vložím také do jednoho článku, protože samostatně by to nemělo cenu. Nedávno jsem vám přidávala informaci a tři fotografie, že je Lea tváří nové kampaně Actually She Can. Objevila se jedna nová fotografie z photoshootu pro tuto kampaň.
image host

A dále se objevila jedna fotografie z photoshootu z roku 2014 pro Teen Vogue, tento photoshoot Lea nafotila se svým nejlepším kamarádem Jonathanem Groffem.
image host .

Holland Roden: Gallery Updates #3

31. července 2015 v 16:00 | Posted by: Nicol |  Holland Roden
source > hollandrodenfrance.com
S Holland Roden se toho za těch pár dni tolik neobjevilo, ale přeci jenom něco jo, nejdříve ještě jedna fotografie z maďarského hlavního města, kde je Holland na fotce s kamarádkou a v Maďarsku se Holl zdržela více dní, jelikož první fotografie byla staršího data.
image host

Dále tu mám jednu novou fotografii ještě z Comic Conu a to z photoshootu pro TV Guide.
image host

A dále ještě jedna fotografie z roku 2011, která vznikla na focení photoshootu pro magazín Zooey.
image host

Emilia Clarke na instagramu #1

31. července 2015 v 15:11 | Posted by: Nicol |  Emilia Clarke
source > emiliaclarkebrasil.com
Jelikož miluji instagram Emilie, tak Vás o to taky nemůžu ochudit a mám tu pro Vás zatím všechny její fotky, co tam přidala, tedy, kde je ona. Na to, že má instagram několik měsíců, tak tam není fotek tolik, ale jsou naprosto dokonalé, Emilia je na všech taková miloučká a usměvavá. Opravdu Vám doporučuji se na některé podívat. Emilia je na nich s přáteli na dovolené, na focení..
image host image host image host image host.

Ashley Greene na akci #15MINRENO Ideas With Mr. Clean v New Yorku /28.07/

31. července 2015 v 14:31 | Posted by: Nicol |  Ashley Greene
source > ash-greene.org
Ashley Greene 28. července byla vyfocena na akci #15MINRENO Ideas with Mr. Clean, což je akce, kde se asi představoval nový produkt od značky Mr. Clean. Akce se konala na 24th Street v New Yorku. Ashley měla na sobě krásné šaty L'Agence 'Alexandra' a nádherné fuchsiové lodičky. Ashley se moc hezky usmívala.
image host image host image host image host.

Demi Lovato v australském The Voice a v Good Morning America

28. července 2015 v 18:52 | Posted by: Nicol
  • Na začátku srpna Demi odletí do Austrálie, kde bude propagovat svůj nejnovější singl Cool For The summer. Byla uveřejněna informace, že Demi bude vystupovat během jedné epizody australské verze The Voice.

  • Tento čtvrtek se Demi objeví v nejslavnějším snídaňovém programu Good Morning America, kde bude mít i rozhovor a bude zde mluvit o svém nejnovějším singlu Cool For The Summer a o její účasti na iHeartRadio Music Festivalu.

Taylor Swift během světového turné 1989 ve Foxborough /24. - 25. 07/

28. července 2015 v 18:42 | Posted by: Nicol
source > tayswiftweb.com
Taylor Swift odehrála svůj první koncert ze dvou ve vyprodaném stadionu Gillete v Foxboroughu v Massachusetts. Bylo zde 60 000 tisíc diváků a zapívala zde akustickou verzi písničky You Belong With Me. Vše se konalo 24. července.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Druhý koncert ve vyprodaném stadionu Gillete v Foxboroughu v Massachusetts se konal o den později 25. července. Taylor zde měla jako speciálního hosta MKTO. Akusticky zde zazpívala píseň Fifthteen.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Phoebe Tonkin pro Alexandru Spencer

28. července 2015 v 17:09 | Posted by: Nicol |  Phoebe Tonkin
source > phoebejtonkin.net
Phoebe Tonkin nafotila nový photoshoot. Autorkou fotografií je Alexandra Spencer, fotky by měly být foceny pro značku Teale Talbot, se kterou tato fotografka spolupracuje.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

Dakota Johnson konečně na Instagramu!

28. července 2015 v 13:12 | Posted by: Nicol |  Dakota Johnson
source > dakotajohnsonfan.com
Je to tak, i Dakota Johnson si konečně udělala oficiální instagram a přidala tam hned první fotografii a já tu mám pro Vás i její profilovou fotografii. Konečně lidi nebudou věřit těm fake účtům, což mi občas přišlo úsměvné, že tomu věřili, i když to bylo prostě jasné. Dakotu můžete sledovat https://instagram.com/dakotajohnson/.
imagebam.com imagebam.com .

Vanessa > New BTS photos for beutycoach.com. + candids

28. července 2015 v 10:53 | Tewii |  Vanessa Hudgens
source: vanessa-annehudgens.com
Vanessa Hudgens fotí nový photoshoot pro stránku beutycoach.com. Stránka se zabývá life stylem (módou,krásou atd.). Fotky vypadají dokonale. Sama fotografka řekla o Vanesse, že vypadá jako Gypsy Queen. Už se těším na finalní verzi fotek.

Mám tady pro vás nějaké candids s Van, když 23.července odchházela z ordinace jejího lékaře v Beverly Hills. Snad to není nic vážného. Van vypadá senzačně a ty bíle šaty na ni vypadají perfektně :3

A poslední zpráva je, že Vanessa už není tváří značky BONGO a nahradila ji Peyton List. Vanessa ji samozřejmě pogratulovala na twittru. Mě tato zpráva opravdu zklamala protože Vanessine fotky pro BONGO byli vždycky úchvátné. Teď už budeme jenom doufat, že Vanessa se stane tváří další známe značky.

Ashley Tisdale na pumpě a v parku Runyon Canyon /23.07/

26. července 2015 v 21:25 | Posted by: Nicol
source > ashleytisdale.com.br
Objevily se dva sety candid fotek s Ashley Tisdale, která byla vyfocena nejdříve/poté, jak si jela natankovat své auto na pumpu v Los Angeles, poté tu mám candid fotky, když se Ashley procházela po parku Runyon Canyon v LA. Ashley měla na sobě sportovní outfit, který byl složen z volného modrého tílka, šortek, tenisek a nádherné sluneční brýle. Na procházce měla Ashley i sluchátka, kde poslouchala hudbu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com