Září 2015

Ashley Tisdale: "Boss Babes Brunch": The Haute Mess joins group of girls for dining in West Hollywood

30. září 2015 v 19:25 | Posted by: Nicol |  Ashley Tisdale
source > ashleytisdale.com.br
Ashley Tisdale spolu se svojí setrou Jennifer a dalšími zaměstnanci webu "The Haute Mess" se ukázali na Boss Babes Brunch, což je vlastně kombinace snídaně a oběda, pozdní snídaně, která je, ale obrovska, zde byl i magazín Elle, díky kterému tu máme tři fotografie. Brunch se konal v hotelu Palihouse v Západním Hollywoodu.
image host image host image host .

Scream Queens > Season 1 > Behind The Scenes #2

30. září 2015 v 18:46 | Posted by: Nicol |  SQ - News
source > twitter.com
Za noc se objevilo zase několik fotek ze zákulisí natáčení Scream Queens, z fotek již poznáte, že Lea Michele změnila look a už nemá tu krční věc, ale je z ní již elegantní dáma, nechci moc prozrazovat o co jde, protože by to vůči vám nefér, už i já jsem se do dočetla a mrzelo mě to, že to vím před epizodou, ale ono si to domyslíte sami.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

Scream Queens > Season 1 > 1x04 ‘Haunted House’ Promo

30. září 2015 v 18:34 | Posted by: Nicol |  SQ - Promos
Scream Queens 1x04 'Haunted House' - Promo


Scream Queens > Season 1 > Behind The Scenes #1

29. září 2015 v 20:16 | Posted by: Nicol |  SQ - News
source > tumblr.com
Jelikož nás dneska čeká další díl Scream Queens, neskutečně se těším, včera jsem dohnala již druhý díl a musím říct, že jsem si to totálně zamilovala, je to vtipné, parodické, bláznivé, no prostě boží. No a vraťme se k článku, koukala jsem se po různých stránkách o SQ, spíše po tumblr, no a napadlo mě uložit nějaké fotky z natáčení, tak jsem jich několik uložila, je vidět, že si cast docela sedl, nejvíc mě baví ta fotka Emmy Roberts s Glenem Powellem (Chad) v té posteli.
image host image host image host image host.

Sarah Hyland at Pre-Emmy Events /18.09/

29. září 2015 v 19:02 | Posted by: Nicol |  Sarah Hyland
source > shyland.net
18. září se Sarah Hyland zúčastnila hned dvou akcí, které byly před-akcemi letošních Emmy Awards. První akci byl slavností oběd - Glamour Women To Watch Lunch. Sarah vypadala naprosto dokonale, na sobě měla dokonalé jemné šaty, měla skvělé líčení a hrozně se mi líbí, jak měla udělané vlasy.
image host image host image host image host

A přejdeme ke druhé akci z 18. září, tou je Variety And Women In Film Annual Pre-Emmy Celebration, Sarah se převlékla a zvolila tmavší líčení a i tmavší outfit, moc se mi líbí barva těch šatů a také ten vzor, v líčení se mi strašně líbí barva té rtěnky.
image host image host image host image host.

Phoebe Tonkin: Gallery Updates #1

29. září 2015 v 15:24 | Posted by: Nicol |  Phoebe Tonkin
source > phoebetonkin.com.br
Novinky s Phoebe Tonkin, která toho má taky docela hodně, tak doufám, že se na to vrhneme rychle. 12. září se Phoebe společně s Paulem ukázala na tenisovém zápasu v rámci US Open. Bohužel fotek se moc neobjevilo a kvalitní také nejsou.
image host image host image host image host

V ten samý den se stihla Phoebe objevit i na módním týdnu v New Yorku a to přesněji na přehlídce značky Frame Denim, kde se představovala jarní kolekce 2016, spolu s ní byl na akci také její přítel Paul <3
image host image host image host image host

14. září již bez Paula :/ byla Phoebe na další přehlídce v rámci Módního týdne v New Yorku, jednalo se o přehlídku značky Maiyet, objevily se jen čtyři fotky.
image host image host image host image host

I Phoebe se zúčastnila jedné před-akce před konáním Emmy Awards, toto byla před párty, která se konala v Západním Hollywoodu, Phoe vypadala zase naprosto skvěle, mimochodem, na všech fotkách vypadala skvěle, hlavně ty fotky s Paulem jsou nejvíc zlaté.
image host image host image host image host.

Ashley Tisdale at 2015 iHeartRadio Music Festival - Night 1 /18.09/

28. září 2015 v 22:08 | Posted by: Nicol |  Ashley Tisdale
source > ashleytisdale.com.br
Doufám, že dneska a maximálně zítra dopřidám všechny zmeškané novinky abych se pak vrhla na ty nejnovější, tak mi držte palce, ikdyž se bojím, že je toho pořád moc a s mým tempem, 18. září začal hudební festival 2015 iHeartRadio Music Festival, Ashley se hned ukázala na zahájení. Akce se konala v aréně MGM Grand Garden v Las Vegas, na akci ji doprovodil i její manžel Christopher French, Ashley se objevila i na pódiu, kde představovala zpěváka Kennyho Chesney spolu s Bobbym Bonesem, všechny fotky z příchodu, show, zákulisí, .. jsem spojila do jednoho alba, takže v galerii najdete 40 fotografií.
image host image host image host image host.

Photoshoot Of The Day | 28.09. 2015

28. září 2015 v 19:27 | Posted by: Nicol |  Photoshoot of the day
Anna Kendrick | 2014 | V Magazine
imagebam.com .

Ashley Tisdale will have her own clothing line marked "Signorelli"

28. září 2015 v 18:15 | Posted by: Nicol |  Ashley Tisdale
source > ashleytisdale.com.br
Skvělé novinky. Ashley se stala novou kreativní ředitelkou značky Signorelli a bude mít vlastní kolekci oblečení. Pro Ashley je tohle splnění sen. Cena oblečení bude mezi 39 až 49 dolary a bude ke koupi, jak na eshopu: shopsignorelli.com, tak v obchodech Nordstrom v US od 10. února, já doufám, že to půjde poslat i do Čr, protože ty kousky vypadají naprosto perfektně!
image host image host image host image host.