Únor 2016

Oscars 2016

29. února 2016 v 22:09 | Posted by: Nicol
Tento článek je shrnutí všech hereček, které se zúčastnily včerejšího předávání Academy Awards, nebo následných after párty. Tento článek není úplný a bude se postupně aktualizovat, napište nám určitě, kdo se Vám na předávání líbil a kdo Vás nějak neoslovil. Děkujeme za Vaši přízeň.

Academy Awards 2016


2016 Vanity Fair Oscar Party


24th Annual Elton John AIDS Foundation's Oscar Viewing Party

Lily Collins at 2016 Vanity Fair Oscar Party /28.02/

29. února 2016 v 22:09 | Posted by: Nicol |  Lily Collins
source > lilycollinsphotos.com
Vypadá to, že jsme se konečně dostali k posledním fotografiím ze včerejšího 28. února z Oscarového večera, završuji to fotkami Lily Collins, která se zúčastnila oficiální after párty 2016 Vanity Fair Oscar Party, kterou pořádal magazín Vanity Fair. Lily na tuto akci zvolila zlaté šaty značky Saint Laurent, které mají velké průramky a je vidět i tetování, které Lily má. Šaty jsou docela odvážné, ale moc ji sluší, také se mi velice líbí tmavší make-up, já ty tmavé rtěnky můžu <3
image host image host image host image host.

Vanessa Hudgens at 2016 Vanity Fair Oscar Party /28.02/

29. února 2016 v 21:53 | Posted by: Claire |  Vanessa Hudgens
source > vanessahudgens.com.br
Vanessa Hudgens také nemohla chybět 28. února na Vanity Fair Oscar Party. Vanessa vsadila na černou a oblékla šaty značky H&M Conscious Exclusive, ke kterým zvolila lodičky značky Pedro Garcia. Velmi se mi líbí, jak má Vanessa udělané vlasy, působí to hrozně elegantně a na ní to vypadá úžasně.
image host image host image host image host

Margot Robbie at 88th Annual Academy Awards /28.02/

29. února 2016 v 21:53 | Posted by: Claire |  Margot Robbie
source > margotsource.net
Předávání cen Akademie se zúčastnilo opravdu spoustu hereček. Mezi nimi byla i herečka Margot Robbie a o její fotky se s vámi musím podělit, protože mě ohromily. Margot doslova zářila jako sluníčko v těchto zlatých šatech značky Tom Ford. Vlasy měla udělané velice jednoduše, ale jí to takhle nesmírně sluší. Margot se také objevila na jevišti, ale pouze jako předávající ceny. Kdo ví, třeba jednou Margot i cenu převezme. Později se pak objevila i na Vanity Fair Oscar Party. Šaty neměnila a zůstala v této zlaté róbě.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 28.02 - 88th Annual Academy Awards

image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 28.02 - 2016 Vanity Fair Oscar Party

Demi Lovato at 2016 Vanity Fair Oscar Party /28.02/

29. února 2016 v 21:53 | Posted by: Nicol
source > demiweb.pl
Konečně se blížíme ke konci v přidávání fotek z letošního předávání Oscarů, ne, že by mě to nebavilo, to mě baví a hodně, ale přeci jenom už je toho docela hodně. Další celebritou, která se zúčastnila 2016 Vanity Fair Oscar Party byla Demi Lovato, která zde byla v doprovodu svého dlouholetého přítele Wilmera Valderramy. Na této akci byl i její nejlepší kamarád Nick Jonas, se kterým za chvíli vyrazí na její další turné. Na sobě měla Demi černé šaty Dolce&Gabbana, psaníčko té samé značky, lodičky Christian Louboutin, šperky Neil Lane.
image host image host image host image host.

Emma Roberts at 2016 Vanity Fair Oscar Party /28.02/

29. února 2016 v 20:15 | Posted by: Nicol |  Emma Roberts
source > emmarobertsbrasil.com
Emma Roberts se přidala k herečkám, které se včera 28. února zúčastnily oficiální after párty po udílení nejprestižnějších cen - Academy Awards (Oscarech), tuto after párty pořádal magazín Vanity Fair. Emma zde zazářila v zajímavých černobílých šatech a musím říct, že mě se i líbí a Emmě velice sluší, co se mi také neskutečně líbí je její make-up a účes, vyúadá úplně jinak než normálně s make-upem na nějaké akci. Opravdu se mi tu Em líbí.
image host image host image host image host.

Alicia Vikander at 88th Annual Academy Awards /28.02/

29. února 2016 v 19:55 | Posted by: Nicol |  Alicia Vikander
source > alicia-vikander.us
Pokračujeme po menší pauze s dalšími fotkami z předávání Academy Awards - Oscarů, pořád se objevují nové a nové fotografie, takže tu pár článků ještě bude. Nyní tu mám fotografie s překrásnou Aliciou Vikander, která byla nominovaná na svého první Oscara v kategorii 'Best Actress in a Supporting Role' za její výkon ve filmu The Danish Girl, v této kategorii byla mimo jiné nominovaná i Kate Winslet (Steve Jobs), Jennifer Jason Leigh (The Hateful Eight), Rooney Mara (Carol) a Rachel McAdams (Spotlight). V této kategorii nakonec vyhrála a já ji strašně moc gratuluji, moc ji to přeji, film Dánská dívka je nádherný a i knihu mám moc ráda. Na sobě měla veselé šaty od značky Louis Vuitton. Po celý večer byla přirovnávána k postavě Belle v pohádce Disney. Alicia také nemohla chybět na oficiální after párty od Vanity Fair, pro tuto událost zvolila již o mnoho tmavší outfit, který ji také moc sluší.
image host image host image host image host.
Appearances > 2016 > 28.02 - 88th Annual Academy Awards

image host image host image host image host

Appearances > 2016 > 28.02 - 2016 Vanity Fair Oscar Party

Sophie Turner at 88th Annual Academy Awards /28.02/

29. února 2016 v 19:35 | Posted by: Claire |  Sophie Turner
source > sophieturner.org
28. února se konalo slavné předávání cen Akademie, známé také jako předávání Oscarů. Na této události nesměla chybět ani Sophie Turner. Sophie oblékla šedé, spíš takové stříbrné, šaty značky Galvan. K tomu zvolila krásné lodičky značky Christian Louboutin a šperky značky Tiffany & Co. Sophie vypadala naprosto nádherně a já prostě zbožňuju její vlasy.
image host image host image host image host

Edit: Sophie Turner se objevila také na oficiální after po Oscarech - Vanity Fair Oscar party.
image host image host image host image host.

Nina Dobrev at 2016 Vanity Fair Oscar Party Hosted By Graydon Carter /28.02/

29. února 2016 v 19:35 | Posted by: Claire |  Nina Dobrev
source > dobrev-nina.com
Přináším vám naprosto dokonalé fotografie Niny Dobrev z 28. února, když se zúčastnila Vanity Fair Oscar Party. Nina zazářila v nádherné róbě od Elie Saab. Šaty doplnila i vhodnými doplňky a líčením. Podle mého názoru Nina snad nevypala nikdy lépe. Za mě je to zatím nejlepší vizáž v roce 2016. Ale rok je ještě dlouhý, tak uvidíme, co si na nás Nina ještě vymyslí.
image host image host image host image host

Nina Dobrev at GREY GOOSE Vodka Hosts Michael Sugar Pre-Oscar Party /27.02/

29. února 2016 v 19:34 | Posted by: Claire |  Nina Dobrev
source > dobrev-nina.com
Nina Dobrev se 27. února zúčastnila párty Michaela Sugara, která se konala noc před vyhlášením Oscarů. Nina na době měla krásné zelené šaty, které jí nesmírně slušely. K outfitu zvolila i vhodné líčení. Hrozně mě mrzí, že se objevily pouze 2 fotografie.
image host image host