Březen 2016

Nicol a pozastavení

24. března 2016 v 18:22 | Nicol
Ahoj, omlouvám se, ale musím to udělat, ale pozastavuji činnost na tomto blogu z důvodu školy, maturity a přípravy na přijimací zkoušky na vysokou.

Bohužel jediné co stíhám je přednastavovat články o víkendu, ale bohužel se chci věnovat o víkendu trochu přátelům, rodině, a to když nedělám něco do školy, což je poslední dobou hodně málo.

Čeká mě maturita, kterou chci opravdu moc udělat, nejvíce se děsím informatiky, tak mi držte palce, ať to zvládnu, končím koncem května, potom mám v červnu přijímačky, ale to snad nebude tak horké, jelikož se připravuji i nyní, tak uvidíme, ale spíše mě tu uvidíte až přelom května/června.

Hrozně mě mrzí, že mi unikne spousta novinek, takže pokud se někdo hlásí na výpomoc, tak ho beru všemi deseti, ale jelikož chápu, že toho máte také dost, tak se nebudu zlobit, když se nikdo nepřihlásí.

Prozatím prosím aff, aby si mě nemazala, dám Vám potom vědět, jestli žiju a zda tu budu dále, ale myslím si, že spíše ano.

Děkuji všem za pochopení a krásné Velikonoce a užívejte jara a tepla. Užívejte dne.

Demi Lovato: American Idol /03.03/

21. března 2016 v 20:45 | Posted by: Nicol
source > demiweb.pl
Ve čtvrtek 3. března se Demi podle očekávání ukázala v epizodě hudební show American Idol, mimochodem toto je poslední sezóna. Demi zde samozřejmě i vystoupila a to s písněmi Stone Cold a Confident, musím říct, že se jí to zase povedlo a objevilu se i nádherné fotografie, přikládám i dvě videa.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.


Dakota Johnson: Gallery Updates #8

21. března 2016 v 17:15 | Posted by: Nicol |  Dakota Johnson
source > dakotajohnsonfan.com
Samozřejmě, že fotek z natáčení Fifty Shades Darker je stále mnoho a přibývají, ale nyní si dáme na chvíli pauzu, protože tu mám i fotografie, co se objevily z photoshootů z tohoto roku, hned ta první fotografie mě úplně dostala, jedná se o fotku, která vznikla pro Bafta Awards, další dva sety fotografií jsou ještě z propagace filmu How To Be Single - Jak přežít Single, jedná se fotky, které vznikly v únoru pro AOL Build a USA Today.
imagebam.com
Photoshoots > 2016 > BAFTA Portrait Session

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2016 > AOL Build

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2016 > USA Today

Brie Larson: 88th Annual Academy Awards Portrait

20. března 2016 v 14:47 | Posted by: Nicol |  Brie Larson
source > brie-larson.org
I s Brie Larson se objevila oficiální portrétová fotografie, která vznikla po předávání Academy Awards. Brie má nich šaty, které potom zvolila na oficiální after párty od magazínu Vanity Fair. Ta fotka se mi neskutečně líbí a je škoda,že se z těchto sérií objevilo vždy po jedné fotografii, ale má to aspoň své kouzlo.
imagebam.com .

Phoebe Tonkin for Russh Magazine

19. března 2016 v 21:55 | Posted by: Nicol |  Phoebe Tonkin
source > phoebetonkinweb.net
Phoebe Tonkin nafotila nový photoshoot do roku 2016! Jedná se o photoshoot k magazinu Russh, vypadá to ale, že není Pho na obálce, což je škoda, ale nové fotky máme, tak tím lépe. objevily se tři fotografie, první dvě jsou bohužel v zatím malém rozlišení a méně kvalitní, ale ta třetí fotka je již ve větším rozlišení, tak aspoň něco. Phoebe je na fotkách velice půvabná a moc se mi líbí ta druhá fotka.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com .

Lucy Hale: Gallery Update #14

19. března 2016 v 11:45 | Posted by: Nicol |  Lucy Hale
source > lucyweb.org
Konečně se dostávám k hlavním fotografiím z Brazílie, Lucy Hale spolu s Tylerem zde byla pozvaná na Pretty Little Liars Weekend, první tento víkend se konal 5. března v Sao Paulo, hned po ukočení se vydali na letiště a vydali se na další cestu a to do Rio De Janeiro,protože hned druhý den 6. března se konal další Pretty Little Liars Weekend. Nakonec k tomuto článku přidávám i osobní fotografie, které Lucy přidala na svůj instagramový účet. K outfitům, moc se mi líbí outfit, který měla 5. března, líbí se mi kombinace barev a vzorů, moc hezké provedení, 6. března se mi líbí ten messy účes, co měla Lucy.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 05.03 - Pretty Little Liars Weekend in Sao Paulo

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 06.03 - Pretty Little Liars Weekend in Rio De Janeiro

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Personal > Brazil (March 2016)

Emilia Clarke: Gallery Updates #5

19. března 2016 v 9:43 | Posted by: Nicol |  Emilia Clarke
source > emilia-clarke.net, emiliaclarke.com.br
Objevily se tři oficiální fotografie z filmu Me Before You (Než jsem tě poznala), informace o filmu jsem Vám již přidávala na tomto odkaze, takže pokud Vás zajímá děj, premiéra, tak se tam můžete juknou, poté tu mám několik fotek z dalšíh filmu Emilie a to Voice From Stone, děj filmu se odehrává v letech 1950 v Toscánsku, Emilia zde hraje roli zdravotní sestry a je zde vykreslen napínavý a tajemný příběh Vereny (Emilia), která se rozhodla pomoci chlapci, který přestal mluvit po smrti své matky.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > Me Before You > Stills

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Voice From Stone > Stills

Lea Michele at 33rd Annual PaleyFest Los Angeles: Scream Queens /12.03/

18. března 2016 v 10:00 | Posted by: Claire |  Lea Michele
source > missleamichele.net
Lea Michele se 12. března objevila na PaleyFestu, kde se zúčastnila panelu seriálu Sream Queens, ve kterém hraje. Lea měla krásné černé šaty s volánkem, které jí neskutečně slušely. K tomu měla skvělé líčení a celkově vypadala naprosto nádherně.
image host image host image host image host

Sarah Hyland at Nickelodeon's 2016 Kids' Choice Awards /12.03/

17. března 2016 v 10:00 | Posted by: Claire |  Sarah Hyland
source > sarah-hyland.org
Sarah Hylan se 12. března zúčastnila Nickelodeon's 2016 Kids' Choice Awards. Sarah byla nominovaná v kategorii nejoblíbenější herečka v komediálním seriálu. Bohužel ale nevyhrála a cenu si odnesla její kolegyně ze seriálu Modern Family, Sofia Vergara. Moc se mi líbí její outfit, hlavně ty botky jsou super! A určitě jste si všimli, že Sarah má tmavší barvu vlasů. Mně osobně se líbila více ta světlejší barva,
image host image host image host image host

Jennifer Lawrence: Gallery Updates #7

17. března 2016 v 8:34 | Posted by: Nicol |  Jennifer Lawrence
source > jenniferlawrencedaily.com
Objevilo se několik nových fotografií s Jennifer Lawrence pro její kampaně pro značku Dior, které je již několik let tváří. Prvně bych přidala tři fotografie ke kampani s názvem Be Dior, také dodávám nové fotky ke kosmetické kampani Dior Addict + dodávám i mé resty, tzn. fotky, které mi ušly a nebo jsem na ně zapomněla, jinak rtěnku bych si chtěla v budoucnu pořídit, prý jsou dobré, uvidíme. A nejhlavnější fotografie jsou ty poslední, které pochází z nového jarní/letní kampaně. Ty fotografie se mi opravdu moc líbí, jeden z nejlepších shootů pro Diora.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Campaigns > Dior > Be Dior - Photoshoot

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Campaigns > Dior > Dior Addict Lipstick - Photoshoot

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Campaigns > Dior > Spring/Summer 2016