Červen 2016

Ashley Greene: Feeding America: Put The Heat On Hunger /23.06/

30. června 2016 v 16:25 | Posted by: Nicol |  Ashley Greene
source > ashleygreene.org
Ashley Greene se 23. června objevila na akci Feeding America: Put The Heat On Hunger, která se konala na základní škole ve čtvrti Para Los Ninos v Los Angeles, spolu s ní na akcí byla i Darby Stanchfield, akce je určená pro děti, kterým začátkem léta končí pravidelný přísun jídla od základní školy, která jsou nutrčině vyvážená a zdravá, takže tato akce jim měla ukázat, jak jíst správně přes léto.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 23.06 - Feeding America: Put The Heat On Hunger

Blake Lively in Marie Clarie

29. června 2016 v 16:00 | Posted by: Nicol |  Blake Lively
source > blakelively.sosugary.com
Další photoshoot, který Blake Lively nafotila je pro magazín Marie Claire, kde je i na obálce. Objevilo se jak několik scanů, tak i celkově fotografie z photoshootu. Článek je přednastavený, ale za tu dobu se objevily i nové fotografie, tedy ne nové, ale již v lepší kvalitě, takže jsem je nahrála rovnou do galerie, ať ušetřím jeden článek :) Blake je zase na fotografiích naprosto nádherná, moc se mi líbí fialové šaty.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Magazine Scans > 2016 > Marie Clarie

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2016 > Marie Clarie

Blake Lively: Gallery update #13

29. června 2016 v 15:08 | Posted by: Nicol |  Blake Lively
source > blakelively.sosugary.com
Mám tu pro Vás dva sety fotografií s Blake Lively z 20. června, Blake začala propagovat svůj nový film, který propagovala i letos v květnu na filmovém festivalu v Cannes a jedná se o film The Shallows - Mělčiny. Upozorňuji, že toto je jen první část fotografií, ještě budu přednastovat jeden článek, kde jsou fotografie z 21. června. 20. června se Blake objevila v The Tody Show. Objevily se, jak fotografie přímo ze show, tak i ze zákulisí, kde se Blake vyfotila s moderátorkou pořadu, na sobě měla krásné béžové, krajkované šaty, které ji opravdu sluší a to bříško není ani pomalu vidět.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 20.06 - The Today Show

Ve stejný den se stihla Blake ještě objevit v mé velice oblíbené The Tonight Show s moderátorem Jimmym Fallonem, na sobě měla krásné, jednoduché tmavě modré šaty, které jí zase neskutečně sluší, totálně nemůžu z jejího make-upu. Blake je tak nádherná ženská! Podle fotek hráli zase nějakou hru, tak doufám, že, co nejdříve narazím na video, abych se zase mohla zasmát, kdyžtak odkaz hned přidám.

Edit: Videa jsem našla!


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 20.06 - The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Pretty Little Liars > 07x02 Bedlam

29. června 2016 v 15:07 | Posted by: Nicol |  PLL - Online
Download
English + České titulky

Online:

Titulky:

Nina Dobrev: The Giving Keys

29. června 2016 v 14:00 | Posted by: Claire |  Nina Dobrev
source > ndobrev.pl
Nina Dobrev nafotila nový photoshoot společně se svojí nejlepší kamarádkou Julianne Hough. Děvčata podpořila kampaň The Giving Keys. Tato společnost znázorňuje právě oslavu přátelství za účelem šířit lásku a být inspirací těm kolem nás. A kdo jiný by měl být tváří této kampaně než známé dlouholeté kamarádky Nina a Jules. Fotky jsou naprosto dokonalé, obě holky jsou překrásné a to přátelství a láska z nich jen srší. Holky mají na fotkách i ladící řetízky právě v podobě klíče.
image host image host image host image host

Sarah Hyland for Beauty Coach

29. června 2016 v 10:00 | Posted by: Claire |  Sarah Hyland
source > sarah-hyland.us
Konečně mám pro vás taky nějaký ten photoshoot s úžasnou Sarah Hyland. Sarah nafotila photoshoot pro Beauty Coach, což je blog o kráse a módě. Spolupracovala s ním i třeba Vanessa Hudgens. Tento photoshoot je nafocený ve stylu baletu. Upřímně nevím, jestli se Sarah baletu věnuje, nebo věnovala, ale podle fotek bych klidně i řekla, že ano. Fotky jsou vskutku nádherné. Mě vždycky fascinují její oči.
image host image host image host image host

Scream Queens at Comic Con in San Diego

28. června 2016 v 17:00 | Posted by: Nicol |  SQ - News
Na internetu koluje skvělá zpráva pro fanoušky seriálu Scream Queens.

2 řáda se nebude konat na univerzitním kampusu, ale přesune se do opuštěné nemocnice, kterou koupí Dean Munch (Jamie Lee Curtis), děj se bude konat o dva roky později, Chanelky (Emma Roberts, Billie Lourd, Abigal Breslin), Hester (Lea Michele), Zayday (Keke Palmer) jsou nyní zaměstnanci nemocnice a právě tady se budou odehrávat děsivě-zábavné vraždy.

Více informací bude prozrazeno až na letnošním Comic Conu v San Diegu, kde bude mít seriál panel, takže se očekává, že právě z našeho blogu Lea Michele, Emma Roberts na této akci budou.

Comic Con začíná 20. července.


Lucy Hale: Gallery Update #19

28. června 2016 v 16:00 | Posted by: Nicol |  Lucy Hale
source > lucydaily.net
Lucy Hale se objevila na obálce červencového vydání magazínu Cool Magazine, použili na obálku fotografii z photoshootu pro kosmetickou značku Mark., objevily se čtyři scany v dobré kvalitě. Magazín je francouzský, takže asi si málokdo počte, ale třeba někdo ano.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Magazine Scans > 2016 > Cool Magazine - July

Také jsem potřebovala dopřidat všechny uniklé footgrafie z natáčení nového filmu Dude, bylo jich určitě více, jak 40, tak mi nemohly tyto fotografie v galerii chybět. Lucy je na všech fotkách opravdu krásná a je vidět, že na place byla uvolněná a přátelská atmosféra.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > Dude > Behind The Scenes

Také dopřídávám fotografie z natáčení videoklipu She Burns od Foy Vance, odkaz na videoklip Vám samozřejmě přidávám do tohoto článku. Lucy je zde nádherná a ta černá linka ji neskutečně sluší. Písnička není úplně můj styl, ale je docela hezká.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Music > She Burns (2016) - BTS

A jako poslední zde mám jednu fotografie z nového photoshootu od již jednou v tomto článku zmiňované kosmetické značky Mark.
imagebam.com
Photoshoot > 2016 > Mark Girl (Summer)

Nina Dobrev: Gallery update #8

28. června 2016 v 15:00 | Posted by: Nicol |  Nina Dobrev
source > always-nina.com
Mám tu pro Vás také nějaké osobní fotografie s Ninou Dobrev, jedna je z nemocnice, kdy se Nina byla podívat na její kamarádku Ash Dragon, která byla po operaci zlomeniny. Poté tam jsou fotografie s přáteli, se kterými Nina tráví hodně času, jsou to velice zlaté fotografie. Nina je na všech velice krásná.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 2016 > June

Minulý víkend dělala na tajném projektu od televizní reality show s názvem Project Runway TV, o co přesně šlo ještě nevíme, ale měli bychom se to, co nejdříve dozvědět. Objevily se tři fotografie, líbí se mi hlavně ta první a třetí, tam má Nina skvělé sluneční brýle.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 2016 > Project Runway (BTS)

Emilia Clarke: Me Before You Stills #2

28. června 2016 v 14:00 | Posted by: Nicol |  Emilia Clarke
source > emilia-clarke.net
Hezký den všem, za mojí nepřítomnost se objevilo i plno nových fotografií z filmu Me Before You, které bych vám sem ráda přidala, jelikož jsou zase tak nádherné, na film se těším neskutečně. Premiéra se blíží, do se chystá taky na tento film do kina?
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > Me Before You > Stills