Červenec 2016

Brie Larson at Comic Con in San Diego /23.07/

31. července 2016 v 14:43 | Posted by: Nicol |  Brie Larson
source > brie-larson.us
Další herečka, která se zúčastnila letošního Comic Conu v San Diegu je Brie Larson, musím říct, že mě to překvapilo, jelikož Brie je zaneprázněná natáčením filmu The Glass Castle. Nejdříve se 23. července zúčastnila panelu od filmového studia Warner Bros, kde promluvila o filmu Kong: Skull Island, mimo í byli na prezentaci i další herci a to třeba Tom Hiddleston, John Godman.. Na sobě měla jednoduchý bílý, volánkový top a k tomu černé kalhoty.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 23.07 - Comic-Con International 2016 - Warner Bros. Presentation

Jak jste si v minulých dnech mohli přečist na internetu, tak Brie Larson se přidala k Marvelu, jelikož si zahraje jednu z hlavních rolí v připravovaném filmu Captain Marvel, bylo to oznámeno právě na panelu Marvel studií na letošním Comic Conu v San Diegu 23. července. Mám tu pro Vás několik fotografií z tohoto panelu. Brie měla tentokrát na sobě zelený komplet, hrozně se mi ta barva líbí a k tomu ta tmavá rtěnka, no paráda.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 23.07 - Comic-Con International 2016 - Marvel Studios Presentation

A hned po panelu na Comic Conu se objevil první photoshoot a to pro Entertainment Weekly, autorem fotografií je Matthias Clamer, fotky vznikly po panelu Warner Bros.
imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2016 > Matthias Clamer [EW]

Comic-Con 2016: The Originals

31. července 2016 v 12:00 TO - News
Čtvrtá série The Originals se sice začne vysílat až v midseason, ale ani to neodradilo herce a tvůrce, aby se zúčastnili letošního Comic-Conu. Na panelu byli přítomni Joseph Morgan, Daniel Gillies, Phoebe Tonkin, Charles Michael Davis, Yusuf Gatewood, Riley Voelkel a výkonní producenti Julie Plec a Michael Narducci. Co jsme se tedy dozvěděli?

Stejně jako u TVD, panel začal nejprve promítáním videa, které shrnulo předchozí série a potvrdilo pětiletý časový skok mezi sériemi. Video pak skončilo tím, jak se Hope - ano, Hope opravdu mluvila - ptá Hayley, jestli půjdou zachránit jejího otce.

"Když jsme ji naposled viděli, měla dva roky. Teď je z ní už mladá slečna," řekl o Hope Michael Narducci a pokračoval: "Už diskutuje, má naděje a sny, chybí jí táta a rozumí tomu, že její rodina utrpěla velkou ztrátu. Hayley je prostě skvělá máma."Hayley a její cesta


"Hayley už od té doby, kdy jsme ji poprvé potkali, chtěla hlavně rodinu," uvedla Phoebe. "Kvůli tomu, co se stalo, si utvořila rodinu se svojí dcerou. Nemyslím si, že se cítí osamělá, vždyť má vzadu v autě pět obsazených rakví, a navíc je stále poháněná dopředu právě kvůli rodině," dodala. Aby Hayley uspěla a zachránila svoji rodinu, musí "najít všech sedm vlkodlačích smeček, takže má před sebou velice náročnou cestu. Musí se spolehnout na svojí vlkodlačí část, která ji k těmto smečkám váže," řekl návštěvníkům panelu Narducci.

Fanoušci The Originals jistě čekají i na zprávy o svém oblíbeném páru: "Hayley a Elijah kolem sebe kroužili už od počátku. Pak byli od sebe strašlivým způsobem odděleni, a to jak citově, tak fyzicky. A když jsme věděli, že následujícíh pět let bude od sebe rozdělena i rodina, dali jsme jim možnost být spolu ještě jednou. Teprve čas ukáže, jak moc štěstí mohou - nebo nemohou - mít," prozradila Julie Plec.

Dostalo se i na informace o dalších postavách: "Nemyslím si, že je Marcel padouchem. Vždyť má vlastně pravdu," sdělil opět Narducci a potvrdil, že se rozhodně dozvíme víc o Vincentovi a jeho dřívějším životě.

Smrt Cami a Daviny


Joseph Morgan o jeho celodenním závěrečném natáčení s Leah Pipes řekl: "Bylo to citově hodně náročné. Byla součástí seriálu tři roky, takže to bylo neskutečné. Dokud opravdu nebyla pryč, nepřišlo mi, že odchází."

A Julie návštěvníkům panelu vysvětlovala, proč bylo úmrtí Cami a Daviny nevyhnutelné: "Je to těžké vysvětlit. Najednou jsme cítili, že tam je nadbytek hrdinů. Pokud pokračujete s určitou příběhovou linií, prostě skončíte tak, že je vlastně izolujete. Chcete pak všechno navzájem promíchat a udělat něco tragického. Takže pak nemáte devět lidí se stejným příběhem. Potřebovali jsme Původní rodinu dostat k sobě, a tak jsme se zbavili některých postav, které by tento plán mohli ohrozit."

serialzone.cz

Comic-Con 2016: Teen Wolf

31. července 2016 v 9:00 TW - News

Hned ráno jsme vám
Hned na úvod je nutno říct, že nadcházející šestá série seriálu Teen Wolf (Vlčí mládě) bude poslední. Scott a jeho smečka mají před sebou pořádnou závěrečnou jízdu, při které jim půjde o život.

Hvězdy seriálu se v úterý sešli na svém posledním comic-conovém panelu v San Diegu. Zde bylo kromě oznámení o zrušení potvrzeno listopadové premiérové datum a představen nový trailer, ve kterém nechybí velmi zajímavé ukázky toho, co přijde.

Do Beacon Hills přichází Kiřina máma, která spouští sérii událostí, které dost možná povedou k vyhlazení Scottovy smečky.

Producent Jeff Davis prozradil, kdo bude hlavním záporákem šesté řady: "V této sezóně budeme mít vlkodlaka nácka, uvidíme, jak se dostal do velké skleněné kapsle. Chtěli jsme mít záporáka, jakého jsme ještě předtím neviděli."

"Vydáme se do různých časových dob," prozradila Holland Roden. "Jedna se třeba soustředí na irský folklor jako na celý… Týká se to možná záhady šesté série. Víc vám prozradit nemůžu."

I když šestá série bude především o záchraně Stilese, David ujasnil, že jde spíše o záhadu, která prostupuje celým Beacon Hills. "Mýtus The Wild Hunt (divoký lov) se prožene městem. Pokud máte smůlu a vstoupíte jim do cesty, vezmou vás s sebou."

Argent je tam se Scottem, dodává mu potřebou podporu. "Moc se mi líbí, kam ten vztah v rámci seriálu zašel. Je to to, co mu jeho dcera ukázala, že je víc než jen vlkodlak. Je to mladý muž," prozradil host JR Bourne.

Další střípky:
- Cody Christian, který se v nové sérii vrací, prozradil, že Theo se dostal do pekla a zpátky. Jeho další cesta bude za vykoupením.
- Peter se vrátí, aby Malii zkomplikoval rodinný život.
- Ghost Riders budou mít nádech amerického západu.


serialzone.cz

Comic-Con 2016: Scream Queens

30. července 2016 v 17:59 | Posted by: Nicol |  SQ - News
Jedním z očekávaných navrátilců je bezesporu hororová antologie Scream Queens, kterou loni na podzim představila stanice Fox. Letos se na Comic-Conu v San Diegu opět sešli herci a tvůrci, aby pohovořili o tom, na co se na pozdim můžou fanoušci seriálu těšit.

V nemocnici, kde se bude příběh druhé řady odehrávat, začíná být hodně narváno. V posledních týdnech a měsících se oznamují stále nové a nové tváře, které nové epizody obohatí, a ne jinak tomu bylo i na Comic-Conu. V panelu nechyběli Taylor Lautner a John Stamos. Dále bylo oznámeno, že se k osazenstvu přidá Colton Haynes a Cecily Strong.

Stamos žertoval o tom, že by jeho kolegyně z Full House, herečky Mary-Kate Olsen a Ashley Olsen, mohly z fleku hrát hvězdné pacientky. Rychle ale upřesnil, že to je pouhý vtip. "Vždyť je nedokážu dostat ani do svého seriálu," zavtipkoval na úkor toho, že se herečky neobjevily v netflixáckém Fuller House.

Herci ze seriálu spolu s tvůrcem Ianem Brennanem nabídli další skvělé střípky. Příběh se bude odehrávat tři roky po událostech z první série. Nynější nemocnice dříve bývala blázinec. Nicméně ale celý vesmír, tedy i postavy vracejících se herců, jsou stejné.

Děkanka Muncsh je slavná a bohatá, rozhodne se koupit nemocnici. "Není moc jasné, jaké k tomu má důvody," prozradil Brennan. "Je to šedá zóna." Zayday je teď studentkou medicíny a v nemocnici pracuje. "Je tam, aby pomáhala děkance. Ta v ní vkládá důvěru," prozradila její představitelka Keke Palmer.

Věci se stejně dobře ale nevyvíjí pro Chanelky, které ztratily své postavení. "Přišly o svůj glam," řekla Emma Roberts. "Je skvělé vidět, jak se snaží udržet si svůj módní styl, i když nemají žádné peníze. Musí pracovat, což je pro ně něco úplně nového." Herečka ještě více přiblížila jejich vztah: "Nejsou to nejlepší kamarádky, ale minimálně v této sérii jsou spolu zadobře."

Největší otázkou zůstává Hester, ze které se v první sérii vyklubal Red Devil. "Když se vrátíme, nevíme, kde Hester je," prozradil Brennan. Lea Michele uvedla, že pořád natáčí společné scény s dalšími herci, i když Hester se v nemocnici fyzicky nenachází. "Můj kostým je velmi pohodlný a mám zábavný nový doplněk, se kterým si můžu hrát," nalákala herečka fanoušky.

Na otázku, zda se vrátí Red Devil, Brennan mlžil. "Neplánovali jsme to, ale nikdy nevíte. Letos to bude jiný vrah s jiným vzhledem, s jinou barvou."

Co se týče nových postav, Stamos i Taylor Lautner budou hrát doktory. Stamosova postava je zároveň i pacientem, který jako první na světě podstoupil kompletní transplantaci ruky. Stamos dále uvedl, že ho čeká zábavná scéna s Chadem (Glen Powell).

Na otázku, jak jsou si první a druhá série podobné, Brennan odpověděl: "Druhá série je o dost krvavější a zábavnější. Myslím, že si pomalu zvykáme na tu úchylnou atmosféru, stejně jako se odvažujeme jít více do komediálních prvků." Palmer zašla ještě dál, když prozradila, že faktor záhady hraje tentokrát ještě větší roli. "Záhadný aspekt s vrahem je mnohem výraznější. Budete se ptát, co se to děje, kde se to děje a proč se to děje."

Jamie Lee Curtis si chválila změnu prostředí. "Napřed jsme si mysleli, že se vrátíme do Kappy, ale to by nebylo ono. Hned, jak jsme začali připravovat druhou řadu, jsme ostře odbočili jiným směrem. Komedie je stejná, postavy jsou stejné, ale svět je stoprocentně ji­ný."

Druhá série Scream Queens startuje na Foxu v úterý 20. září.

serialzone.cz

Emma Roberts at Comic Con in San Diego /22.07/

30. července 2016 v 17:50 | Posted by: Nicol |  Emma Roberts
source > fabulous-emma.com
A máme tu konečě slibovaný druhý set fotografií s krásnou, usměvavou Emmou Roberts, která 22. července pokračovala na letošním Comic Conu v San Diegu, tentokrát nepropagovala film Nerve, ale druhou řadu seriálu Scream Queens. Nejdříve tu mám jako vždz první fotografie ze studií rádia Sirius XM a magazínu Entertainment Weekly. Ten úsměv Emmy <3
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 22.07 - SiriusXM's EW Radio Channel broadcasts from Comic-Con

Další set fotografií pochází z tzv. press line, což je něco jako červený koberec. Připadá mi, že má Emma ještě o něco více prodloužené vlasy. Na sobě měla celo tmavý outfit a musím říct, že já moc ty zvířecí vzory nemusím, takže za mě spíš ne.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 22.07 - Comic-con Scream Queens press line

Nesmí chybět ani fotografie z panelu seriálu Scream Queens, všechny informace, které jsme se dozvěděli o druhé řadě přidám za chvíli. Odkaz zde. Na panelu byla Emma Roberts, John Stamos, Jamie Lee Curtis, Taylor Lautner, Billie Lourd, Lea Michele, Keke Palmer..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 22.07 - Scream Queens Comic-con panel

I Emma Roberts se zúčastila FOX Comic-con after party, na sebe si zvolila jemné růžové šaty s volánkem a k tomu zvolila zapletené vlasy s masivními náušnicemi. No musím říct, že ty šaty mají hezký vzor, ale nelíbí se mi ten střih a provedení.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 22.07 - FOX Comic-con after party

A nakonec i fotografie, kdy se obsazení seriálu Scream Queens podepisovalo fanouškům, i podle těchto fotek je vidět, že panovala dobrá nálada.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 22.07 - Scream Queens signing booth comic-con

Comic-Con 2016: The Vampire Diaries

30. července 2016 v 16:00 TVD - News
Ani na letošním Comic-Conu nechyběl seriál The Vampire Diaries (Upíří deníky). Posledního panelu se zúčastnili herci Ian Somerhalder, Paul Wesley, Candice King, Matthew Davis, Zach Roerig, Michael Malarkey, Kat Graham a výkonní producenti a tvůrci TVD, Kevin Williamson a Julie Plec.

Na začátku panelu bylo klasicky promítáno video se záběry z předchozích sérií, které byly doplněné větou "Připravte se, že tuto sérii potkáte samotné zlo. (This season, get ready to meet evil herself.)"

Angličtináři vědí, že "herself" prozrazuje o nové záporné postavě více, než je ta záhadná entita v závěru minulé řady, která z Damona a Enza udělala vražedné maniaky. Julie toho však o zlu moc neprozradila: "Pro nás je to nový pohled na zápornou postavu. Tenhle zloduch má kořeny až ve starověku," k čemuž Kevin dodal: "Ta mytologie je skvělá. Je to prostě maximální zlo."

Kevin Williamson, který se po několika letech vrací k TVD, řekl ke svému návratu následující: "Nikdy jsem sice nebyl moc daleko, ale když jsme si s Julií sedli, abychom napsali scénář k první epizodě osmé série, začal jsem trochu vyšilovat. Julie mi řekla, že mám psát všecho spojené s Damonem. Vrátilo se to však celkem rychle a myslím, že osmá série bude opravdu parádní. Je skvělé opět žít v tomto světě."

Damon, Enzo… a Bonnie


Osmá série nám zase ukáže i něco nového: "Jsou tam náznaky ovládání mysli, na což jsme nikdy předtím ještě nenarazili. Je to dechberoucí," řekl Michael Malarkey. Ian pak odhalil, že i když to na konci sedmé série vypadalo, že si Damon a Enzo své krvavé řádění užívají, jejich dobrá část je stále přítomna, jen je hluboko pohřbena. "Nad svými životy nemají kontrolu. Ale pořád to jsou oni. Bojují s tím, uvidíte," dodal.

Bonnie na začátku osmé série čeká opět odraz ode dna. "Minulá série byla hodně o vývoji vztahu, který měla Bonnie s Enzem, a samozřejmě také o vztahu mezi ní a Damonem," řekla Kat a dodala: "Viděli jste, jak se to všechno na konci série rozpadlo. Navíc nemá magii, takže se teď cítí nesvá. Nemá tam ani svoje nejlepší kamarádky. Pro Bonnie to teď bude určitě velmi zajímavá cesta." Ke vztahu Bonnie a Enza se vyjádřil i Michael: "Enzo konečně našel někoho, koho miluje, a teď je odtržen pryč."

Stefan, Caroline… a Matt


"Chudák Stefan. Pořád jen brečí," dobíral si svoji postavu Paul Wesley. "Chybí mu bratr. [Osmá série] opět stojí na dynamice mezi bratry. Damon se vždy dostane do nějakého problému a Stefan se jej pak snaží zachránit. Uvidíme, jak dlouho to potrvá, ale v současné době má Stefan kvůli Damonovi zlomené srdce."

Caroline bude v osmé sérii velice zaneprázdněna. Jak uvedla Candice, váže ji pouto k Alaricovi a dvojčatům, které mimochodem opět okusí svoji magickou moc, ale také bude pomáhat Stefanovi a Bonnie s hledáním Damona a Enza.

Julie pak ke staronovému vztahu mezi Stefanem a Caroline uvedla, že tyhle dva chtěla dát dohromady již od počátku druhé série: "Jsou nejlepšími přáteli. Caroline je pro Stefana velkou kotvou. On ji opravdu potřebuje."

Co se týče všemi oblíbeného Matta Donovana, dozvěděli jsme se pouze to, že "Matt musel učinit rozhodnutí a skoncovat se svojí láskou k upírům."

Závěrečná série


Jak už jste si mohli přečíst včera, na panelu bylo oficiálně potvrzeno, že následující série bude poslední. "Všichni jsme se zapojili do diskuze a naznali jsme, že je nejvyšší čas. Tohle bude poslední série The Vampire Diaries. Je to smutné a za chvilku budeme všichni určitě brečet. Bylo to však super. Takže mi nezbývá říci nic jiného než tato dvě slova - děkuji a sbohem," řekla Julie Plec.

Ředitel stanice The CW, Mark Pedowitz, v prohlášení vydaném po skončení panelu pak uvedl následující: "The Vampire Diaries jsou důležité pro mnoho fanoušků po celém světě. Já osobně jsem velkým fanouškem seriálu a viděl jsem každou epizodu. Jsem proto velmi rád, že můžeme Julii a Kevinovi dát šanci dokončit jejich příběh tak, jak si představují, a dát divákům fantastický závěr těch osmi skvělých sérií."

Poslední série bude zkrácená, jelikož je v plánu pouze 16 epizod. Ani nebylo potvrzeno, že se vrátí Nina Dobrev. "Všechno je to o fanoušcích. Když se přestanou dívat, tak jaký to má pak smysl?" dodal k této zprávě Kevin Williamson.

Závěrem ještě Julie žertovala, že se tedy nedostane na její vysněnou muzikálovou epizodu. V zimním finále, které v současné době scenáristé píší, se však můžeme opět těšit na Vánoce. A úplně poslední informací je, že názvem každé epizody osmé série bude nějaká část dialogů z předchozích sé­rií…

serialzone.cz

Comic-Con 2016: Game of Thrones

30. července 2016 v 14:22 | Posted by: Nicol |  GOT News
Článek může obsahovat spoilery z 5. a 6. řady seriálu.

Na Comic-Conu 2016 samozřejmě nemohl chybět nejslavnější seriál současnosti Game of Thrones. Panelu se zúčastnili jak tvůrci David Benioff a D.B. Weiss, tak herci Liam Cunningham, John Bradley, Nathalie Emmanuel, Conleth Hill, Sophie Turner, Iwan Rheon, Faye Marsay, Isaac Hempstead Wright a Kristian Nairn. Byl zde i režisér některých epizod Miguel Sapochnik. Jako tradičně se neukázali Emilia Clarke, Lena Headey, Peter Dinklage, Kit Harington ani Maisie Williams.

Panel moderoval Rob McElhenney, hvězda a tvůrce seriálu It's Always Sunny in Philadelphia, který je sám obrovským fanouškem seriálu.

David Benioff znovu vysvětloval, proč si budou muset diváci počkat na další řadu až do léta 2017: "Zima je tady a my musíme točit na spoustě míst, kde jsou stromy. Proto jsme museli s produkcí počkat, než opadá listí… proto (kvůli posunu natáčení) se nebude seriál vysílat dřív než v létě."

Iwan Rheon (Ramsay Bolton) bránil svou postavu: "Chudák to měl těžké. Je bastardem na Severu, což je vždycky těžké. Navíc toužil po otcově lásce a uznání celý svůj život." Od Sophie Turner se jen ozvalo: "Boo Hoo."

Kristian Nairn (Hodor) promluvil o Hodorově smrti: "Bylo to šílené. Ani jsem nečekal jak moc šílené to bude. A jsem tím skutečně poctěn. Byl jsem v L.A. pár dní v hotelu a všechny zarážky do dveří na sobě měly napsáno 'Hodor'. Bylo to neskutečné. Ta scéna byla velmi dobře napsaná a zrežírovaná. Věděl jsem, že moje postava bude zabita, ale netušil jsem, že to spustí takovou vlnu emocí."

Přestože není Miguel Sapochnik zařazen mezi režiséry sedmé řady, rád by se vrátil do režisérského křesla v řadě osmé.

Liam Cunningham (Davos Mořský) mluvil o smrti Shireen Baratheon: "Když jsem dostal do rukou scénář, mohli všichni slyšet, jak mi spadla čelist na zem… ten vztah s Shireen byl velmi jednoduchý. Je to naprosto úžasné lidské stvoření a nádherná herečka - a tihle dva [Benioff a Weiss] pořád ze seriálu odstraňují lidi, s kterými rád pracuji."

John Bradley (Sam) řekl, že ideální smrt pro Sama by byla spadnout ze žebříku v jeho nové knihovně. "Samovi všichni říkali, že knihy jsou pošetilé a měl by je pustit z hlavy." Pak publiku nastínil svoji verzi Bitvy bastardů, která obsahovala jeho a stoh knih.

"Je těžké říct, co přinese budoucnost, ale Missandei vždy věřila v Daenerys a její nárok na trůn. Daenerys jí navíc zachránila život a osvobodila ji. Tyhle dvě ženy se navzájem respektují a navzájem podporují… doufám, že Missandei bude nadále podporovat Daenerys a že budou takovým párem dívčí síly."

Sophie Turner (Sansa Stark) teoretizovala proč neřekla Jonovi o Rytířích Údolí. "Chtěla za to plnou zásluhu a navíc to pak byl dramatičtější moment, když se tam ukázali. Tohle bylo opravdu pro televizi."

Jon a Sansa se teď nacházejí tak trochu v konfliktu, co se týče vlády nad Severem. "Nejsem si úplně jistá, jestli Sansa věří, že je Jon schopný vládnout Zimohradu a Severu," řekla Turner. "Podle mě si myslí, že na to Jon nemá dostatečný intelekt, znalosti a zkušenosti, které má ona… a já s ní souhlasím. Také ale ví, že má morálku Starků a nevyhnutelně tak udělá správné rozhodnutí. To, jestli z toho bude někdo těžit, je už ale něco jiného."

Faye Marsay (Waif) rychle svrhla ze stolu teorii, že by Arya a Waif byly jedna osoba. "Myslím, že ta teorie se dobře poslouchá, ale taky si myslím, že Arya je Arya a je to její cesta. Ta, na které je teď, je ta nejlepší."

Ohledně odhalení Jonovy skutečné rodové linie řekl Isaac Hempstead Wright (Bran Stark): "Je teď nevyhnutelně nutné, aby o tom Bran všude mluvil, i když asi sám nebude chápat proč. Předpokládám, že to nějak Jonovi řekne, ale nejsem si jistý, jak bude reagovat, až se před ním Bran zjeví a začne: 'Jsem stromový čaroděj a tvůj otec není tvůj otec.'"

Na panelu se také promítalo několik klipů:

serialzone.cz

Sophie Turner at San Diego Comic Con 2016 - Day 2 /22.07/

29. července 2016 v 12:00 | Posted by: Claire |  Sophie Turner
source > sophieturner.org
Další herečkou, která se objevila na Comic Conu v San Diegu, byla Sophie Turner. Sophie tu podporovala seriál Game of Thrones, ve kterém hraje postavu Sansu Stark. Nejprve Sophie a její kolegové z Game of Thrones poskytovali rozhovor pro SiriusXM's EW Radio Channel Broadcasts.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 22.07 - SiriusXM's EW Radio Channel Broadcasts From Comic-Con 2016

Na panelu se opět probíralo několik zajímavých témat. Společně se Sophie se tam objevili i Faye Marsay (The Waif), Nathalie Emmanuel (Missandei), John Bradley (Sam), Isaac Hempstead Wright (Bran Stark), Iwan Rheon (Ramsey Bolton), Conleth Hill (Varys), Liam Cunningham (Davos) a Kristian Nairn (Hodor). Upřímně jsem hodně dlouho přemýšlela, kdo je ta blondýnka, protože jsem jí vůbec nepoznala. Nakonec jsem se dočetla, že je to herečka, co hrála The Waif", která trénovala a následně chtěla zabít Aryu. Jsem tady taky jediná, komu připadá zvláštní vidět se společně smát Sansu a Ramseyho? :D
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 22.07 - Game of Thrones Panel - San Diego Comic Con 2016

Po panelu se konalo podepisování se fanouškům. Fotky jsou opět povedené. Je vidět, že se herci příjemně baví o při podpisech.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 22.07 - Game of Thrones Booth Signing - San Diego Comic Con 2016

Sophie na Comic Conu nafotila i photoshoot pro Entertainment Weekly. Na jedné fotce ja sama a ta fotka je parádní, taková bláznivá a zároveň roztomilá. Na druhé je se třemi svými kolegy a ta fotka je taky úžasná.
image host image host
Photoshoots > 2016 > Entertainment Weekly - San Diego Comic Con 2016

Holland Roden at San Diego Comic Con 2016 - Day 2 /22.07/

29. července 2016 v 9:00 | Posted by: Claire |  Holland Roden
source > hollandrodenfrance.com
Holland Roden se zúčastnila Comic Conu i druhý den. Se seriálem Teen Wolf tu ještě navštívila pár akcí a poskytla několik rozhovorů. Nejprve Nerd HQ pořádal sezení s herci ze seriálu Teen Wolf, kde porbíhala debata právě o tomto seriálu a fanoušci mohli mít zase nějaké otázky. Z tohoto sezení se objevily jen celkem nekvalitní fotky pořízeny právě fanoušky.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 22.07 - Nerd HQ 2016: A Conversation with the Cast of Teen Wolf

Dále se Holland zúčastnila Post-Party, která se konala k dříve probíhajícím MTV Fandom Awards, na kterých si mimochodem odnesl seriál Teen Wolf cenu za nejlepší "Fandom" neboli fanoušky.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 22.07 - MTV Fandom Awards San Diego - AT&T Post-Party Featuring Teen Wolf Cast

Předposlední akcí, které se Holland v rámci Comic Conu zúčastnila, byla akce s názvem Entertainment Weekly Con-X. Opět se tu vedla debata o seriálu Teen Wolf. Na všech těchto akcích měla Holland zvláštní ale zajímavý outfit. Možná trochu vypadá jako záclona, ale jako celek se mi to líbí, možná kdyby šaty byly kratší.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 22.07 - Entertainment Weekly Con-X

Celý Comic Con zakončila Holland akcí The IMDb Yacht Party, na které jí dělali společnost i kolegové ze seriálu Teen Wolf, JR Bourne a Ian Bohen, který se po jedné vynechané sérii vrací zpátky do seriálu. Holland to neskutečně slušelo, i když moc nemusím zvonáče, Holland si je ale v poslední době docela oblíbila. Hrozně se mi líbí její účes, líčení a také psaníčko, které vypadá jako fotoaparát.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 22.07 - The IMDb Yacht Party At San Diego Comic-Con 2016, Presented By TCL

Emma Roberts at Comic Con in San Diego /21.07/

27. července 2016 v 21:34 | Posted by: Nicol |  Emma Roberts
source > fabulous-emma.com
Dobrý večer všem, musím říct, že má dneska opravdu nestíhavou, slibovala jsem Vám články již dříve, ale nedostala jsem se k tomu. Musím ještě rychle přednastavit něco i na zítra a na pátek, jelikož budu zase v práci. Emma Roberts se také zúčastnila letošního Comic Conu, před časem jsem Vás informovala, že se zúčastní panelu k seriálu Scream Queens, ale k mému překvapení se zde objevila i na podporu jejího dalšího projektu a to film Nerve, zúčastnila se panelu k filmu a poté se podepisovala fanouškům. Na sobě měla na prvním setu červený rolák a jednoduchou černou sukni a musím říct, že se mi zde opravdu líbí. Na autogramiádě se mi líbí velmi její bunda.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 21.07 - Nerve panel Comic-Con

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 21.07 - Nerve signing booth at Comic-Con