Srpen 2016

Dakota Johnson: Gallery Updates #10

31. srpna 2016 v 19:17 | Posted by: Nicol |  Dakota Johnson
source > dakotajohnson.com.br
Dobrý večer všem, máme tu další update článek, tentokrát s Dakotou Johnson, nejdříve tu máme několik fotek z instagramu za poslední dobu, tedy přesněji od té doby, kdy jsem přidala poslední update článek. Dakota instagram docela aktualizuje a to je fajn. Poté se objevilo přes 100 fotografií k photoshootu z minulého roku pro americké vydání magazínu Elle, fotky jsou skoro na samé brdo, myslím stejné pózy, outfit, jen jiné výrazy, ale kvalitou je to vše nic moc, ale jsou tam i původní fotky, které jsou i jiné a nádherné. A potom nové fotografie, které jsou také z minulého roku, vznikly v rámci Black Mass na TIFF a autorem fotografií je Austin Hargrave, nedávno jsem Vám přidávala také fotky z tohoto shootu, tak jsem ráda, že se objevily další.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > Instagram

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2015 > Elle Magazine US

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2015 > Austin Hargrave for The Hollywood Reporter - Black Mass Portraits

Blake Lively: Hamptons Magazine by Guy Aroch #4

31. srpna 2016 v 8:12 | Posted by: Nicol |  Blake Lively
source > blakelively.sosugary.com
A s Blake Lively toho moc není, takže jsem ráda, že Vám mohu přidat aspoň jednu novou fotografii z photoshootu pro magazín Hamptons od fotografa Guye Aroche, ten shoot mám fakt ráda, Blake je tu nádherná, jako vždy a já se jako vždy jen a jen opakuji.
imagebam.com
Photoshoots > 2016 > Hamptons Magazine by Guy Aroch

Pretty Little Liars > 7x10 The Darkest Knight CZ TIUTLKY

31. srpna 2016 v 8:08 PLL - News
Pretty Little Liars > 7x10 The Darkest Knight CZ TIUTLKY

STAV: 100 %

Lily Collins: Lancôme Ads #4

30. srpna 2016 v 19:58 | Posted by: Nicol |  Lily Collins
source > lilycollinsbr.com
Dobrý večer všem, po delší době jsem se konečně dokopala k dopřidání kampaní Lily Collins pro kosmetickou Lancome, protože mi nějaké v galerii chyběly, vlastně mě k tomu donutila ta kampaň nejnovější a to pro rtěnky L'Absolu Rouge, vím, že už se u nás prodávají, protože mi přišel nabídkový katalog ze Sephory a tu rtěnku jsem tam viděla, takže přemýšlím, že bych se na ni šla potom podívat, protože ta barva, kterou má Lily na rtech se mi fakt dost líbí. Jinak máme tu mimo kampaně na rtěnku i kampaň na čistící masku, nový parfém, a make-up, já ty promo fotky prostě miluju!
LCBR_Lancome2016_021.jpg 13556748_254718004897633_1930096352_n.jpg
Campaigns > Lancome > Youth Activating Second Skin Mask [2016]

LCBR_Lancome2016_016.jpg LCBR_Lancome2016_015.jpg
Campaigns > Lancome > Miracle Blossom Perfume (2016)

LCBR_Lancome2016_017.jpg
Campaigns > Lancome > Teint Miracle Make up (2016)

LCBR_LANCOME9888.png LCBR_LANCOME9887.jpg
Campaigns > Lancome > L'Absolu Rouge (2016)

Holland Roden at MTV Video Music Awards /28.08/

30. srpna 2016 v 11:50 | Posted by: Claire |  Holland Roden
source > hollandrodenfrance.net
28. srpna se konaly MTV Video Music Awards, na kterých nesměla chybět ani Holland Roden. Holland se tohoto předávání hudebních cen zúčastnila již po sedmé. Holland vypadala naprosto úchvatně. Na sobě měla overal a plášť značky Kayat, lodičky od Stuart Weitzman a psaníčko z dílny Tyler Alexandra. Hrozně moc se mi líbí její líčení, je opravdu na jedničku. Také mě zaujalo, jak má Holland na pěšince ty třpytky, vypadá to opravdu zajímavě.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 28.08 - MTV Video Music Awards 2016

Po předávání cen se ještě konalo Republic Records & Guess Celebrate the 2016 MTV Video Music Awards at Vandal with Cocktails by Ciroc. Holland vyměnila bílou za černou a přišla v krátkých šatech a vysokých kozačkách. Vlasy i líčení si nechala stejné. Fotek je pár a bohužel nejsou ani moc kvalitní.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 28.08 - Republic Records & Guess Celebrate the 2016 MTV Video Music Awards at Vandal with Cocktails by Ciroc

Scream Queens: Promotional Photos #2

29. srpna 2016 v 12:48 | Posted by: Nicol |  SQ - News
A konečně máme promo fotografie k druhé sérii Scream Queens ve skvělé kvalitě a v plném rozlišení, jak jsem již říkala, tak se mi líbí, že jsou fotky originální a herci mají v rukou nástroje, které nějak souvisí s nemocničním prostředím, na promo fotkách jsou již několikrát zmiňované nové postavy, jen mi chybí Chad (ikdyž Glen byl videň na natáčení).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Series > Scream Queens > Season 2 > Promotional Photos > Promotional #1

Leighton Meester at StartUp LA Premiere /23.08/

28. srpna 2016 v 18:27 | Posted by: Nicol |  Leighton Meester
source > chuckandblair.ru
Tak z těchto fotografií jsem měla neskutečnou radost, protože jsou s Leighton Meester, se kterou se neobjevují tolik fotografie a také proto, že je na nich se svým manželem Adamem Brodym, náš manželský pár se 23. srpna ukázal na premiéře seriálu StartUp, ve kterém hraje právě Adam Brody, takže ho byla Leighton podpořit, bohužel se neobjevila na koberci, ale poté až v zákulisí, nebo jak bych to nazvala, takže tolik fotek nemáme, ale zase aspoň něco. Lei měla na sobě top a černé kalhoty, to odhaduji, protože celý outfit není vidět :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 23.08 - StartUp LA Premiere

Shay Mitchell at Launch of The Bioré Animal Print Pore Strips at Wildlife Waystation in LA /09.08/

28. srpna 2016 v 12:37 | Posted by: Nicol |  Shay Mitchell
source > shaymitchelldaily.net
Tyto fotografie se samy od sebe objevily docela pozdě, ale jsem to já, abych je přidala ještě později, Shay Mitchell je delší dobou tváří kosmetické značky Bioré a 9. srpna se zúčastnila akce této značky, kde představovali nový produkt a to Print Pore Strips, což jsou takové náplasti na nos, které Vám vytáhnou černé tečky, děvčata asi víte, co tím myslím, na úvodník jsem zvolila fotku, kde i Shay tento produkt sama zkouší, fotografie jsou nádherné, vypadají i jako photoshoot :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 09.08 - Launch of The Bioré Animal Print Pore Strips at Wildlife Waystation in LA

Holland Roden at Women of Cinefamily Event /20.08/

28. srpna 2016 v 9:00 | Posted by: Claire |  Holland Roden
source > hollandrodenfrance.net
Máme tu i nové fotky s krásnou Holland Roden, která se 20. srpna zúčastnila akce Women of Cinefamily Event. Z akce ale nejsou žádné oficiální fotky, a tak se musíme spokojit jen s pěti osobními fotkami od faonušků. Na sobě měla dlouhé šedé šaty s květinovým vzorem. Mně se teda moc nelíbí, ale k Holland takovýhle typ a vzory sedí. Na akci byl i Hollandin kolega z Teen Wolf, sympatický J.R. Bourne.
image host image host image host image host

Zoey Deutch: Why Him? Poster + Stills

27. srpna 2016 v 18:00 | Posted by: Claire |  Zoey Deutch
source > zoeydeutch.com.br, imdb.com
Objevily se stills fotografie a plakát k filmu Why Him? (Proč právě on?), ve kterém hraje i naše Zoey Deutch po boku Jamese Franca a Bryana Cranstona. Na film se můžeme těšit v prosinci, v kinech by měl být od 22. prosince. Dávám vám sem i oficiální popis filmu.

V průběhu prázdnin, Ned (Bryan Cranston), přehnaně ochranářský a milující otec, a jeho rodina navštíví jeho dceru ve Stanfordu, kde potká svou největší noční můru: jejího váženého, ale společensky nevhodného miliardáře ze Silicon Valley, přítele Lairda (James Franco). Soupeření narůstá a Ned přímo šílí z toho, jak se ztrácí v okouzlujícím světě techniky a zjistí, že se Laird chystá zeptat na určitou otázku.
image host image host image host
Movies > Why him? (2016) > Stills

image host
Movies > Why him? (2016) > Posters