Září 2016

Blake Lively and Ryan Reynolds Welcome Baby No. 2

30. září 2016 v 20:29 Blake Lively
Ach, na tuto zprávu jsem čekala!

Blake Lively porodila své druhé dítko.

Zdroj potvrdil E!News, že hvězdný pár přivítal svého druhého potomka v pátek 30. září v nemocni ve čtvrti Manhattan, Taylor Swift byla také spatřena, jak do nemocnice míří.

Bohužel nejsou zatím infromace, jestli je to kluk nebo holka a jaké je jméno miminka.

Sarah Hyland at 68th Annual Emmy Awards /18.09/

30. září 2016 v 18:21 | Posted by: Claire |  Sarah Hyland
source > sarah-hyland.org
Ani Sarah Hyland nevynechala letošní Emmy Awards. Stejně jako Sophie Turner ani ona nebyla nominovaná v žádné kategorii, jen seriál Modern Family, ve kterém hraje jednu z hlavních postav, ale ten bohužel ve své kategorii nezvítězil. Sarah nezvolila róbu, ale ukázala se v korzetu s takovým delšími volány z dílny Monique Lhuillier a k tomu měla jednoduché černé kalhoty. Lodičky byly od Jimmy Choo a doplňky od Lorraine Schwartz. Je to sice takový netradiční outfit, ale mně se na ní opravdu líbil. Sarah se také zúčastnila After Party, kterou pořádaly společnosti FOX, National Geographic a Twentieth Century, na kterou dorazila v krátkých černých šatech.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 18.09 - 68th Annual Emmy Awards

image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 18.09 - FOX Broadcasting Company, FX, National Geographic & Twentieth Century Fox Television's Emmy Awards After Party

Sophie Turner at 68th Annual Emmy Awards /18.09/

30. září 2016 v 14:52 | Posted by: Claire |  Sophie Turner
source > sophieturner.org
Jelikož mám poslední dobou hrozně málo času, tak začnu s přidáním restíků z Emmy Awards, které se konaly 18. září a objevila se na nich i Sophie Turner. Sophie nebyla nominovaná v žádné kategorii, ale seriál Game of Thrones hned v několika a odnesl si i ocenění. Sophie na sobě měla šaty s krajkovaným vzorem značky Valentino, k tomu lodičky z dílny Christian Louboutin a doplňky Forevermark. Objevila se také na pozdější HBO's Official 2016 Emmy After Party, na kterou přišla ve stejném outfitu.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 18.09 - 68th Annual Emmy Awards

image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 18.09 - HBO's Official 2016 Emmy After Party

Ashley Benson: Izak Rappaport

30. září 2016 v 10:29 | Posted by: Nicol |  Ashley Benson
source > adoringbenzo.com
Tento článek mi v rozepsaných leží pěkně dlouho, přes měsíc určitě, tak si myslím, že bych ho konečně měla zveřejnit, že jo. Jedná se o photoshoot Ashley Benson, autorem fotografií je její dobrý přítel Izak Rappaport. Fotografie se bohužel objevily jenom tři, ale neskutečně se mi líbí, hlavně ta třetí fotografie. Ale plusem je, že fotky jsou ve skvělé kvalitě.
001~640.jpg 002~589.jpg 003~546.jpg
Photoshoots > 2016 > Izak Rappaport

Alicia Vikander: The Light Between Oceans Stills #2

29. září 2016 v 22:02 | Posted by: Nicol |  Alicia Vikander
source > aliciavikander.us
Sice nám už hlavní propagace filmu The Light Between Oceans již skončila, ale pořád se objevují novinky, do galerie jsem nahrála asi přes 20 nových fotografií z filmu a dokonce se objevily i tři fotografie z natáčení, hrozně se mi líbí ta druhá fotka, je taková zajímavá, vidíme, co Alicia dělala při pauze a jak se kochala tím výhledem na oceán. Bohužel stále nebyla stanovena česká premiéra filmu, takže si myslím, že film v kinech asi nebude, což je škoda, ale věřím, že bude ke stažení.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > The Light Between Oceans (2016) > Stills

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > The Light Between Oceans (2016) > Behind The Scenes

American Horror Story > 6x03 Chapter 3

29. září 2016 v 10:58 AHS - News
American Horror Story > 6x03 Chapter 3 CZ TITULKY

STAV: 100 %

Ashley Tisdale: Gallery Updates #11

29. září 2016 v 9:00 | Posted by: Nicol |  Ashley Tisdale
source > ashleytisdaleportugal.com
Na začátku září se objevily ještě nějaké nové fotografie s Ashley Tisdale, tedy jsou to fotky již ke starším photoshootům, nejdříve se objevily dvě fotografie k photoshootu od Eliase Tahane a jsou to fotky pro kosmetickou značku samotné Ashley Illuminate, o této kosmetice jste již na tomto blogu několikrát slyšeli. A potom pár fotek pro podzimní kolekci oblečení Signorelli, na které se také Ashley podílí, fotografie jsou zase nádherné, jako celá kolekce, moc se Ashley povedla.
imagebam.com imagebam.com
Projects > Illuminate Cosmetics by Ashley Tisdale > Photoshoot 2 - Elias Tahan

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Campaigns > Signorelli By Ashley Tisdale > Fall Collection

American Horror Story > 06x03 Chapter 3

29. září 2016 v 8:00 AHS - Online
Download
English + České titulky

Online:

Titulky:

Layout 8

28. září 2016 v 9:55 Past layouts
Po více jak měsíci a půl tu máme nový vzhled blogu, o který se tentokrát postarala úžasná Claire*. Poprosila jsem ji, jestli mi vzhled na blog udělá a ona souhlasila a já jsem za to velmi ráda, protože její styl layoutů jsem si velmi oblíbila, protože si myslím, že na blogu ho ani nikdo netvoří. Na layout jsem si vyžádala Aliciu Vikander, protože jsem věděla, že s ní ten layout už na blog chci, protože ona má tolik nádherných fotek. Barvy jsem nechala na Claire* a nejsem vůbec zklamaná, naopak, myslím si, že je to příjemná změna. Layout se mi fakt líbí a jsem z něho nadšená, takže chci Claire určitě moc poděkovat a jsem ti fakt vděčná, že jsi si na mě udělala čas. A jak se líbí layout Vám?

Scream Queens > 2x02 Warts and All CZ TITULKY

28. září 2016 v 9:55 SQ - News
Scream Queens > 2x02 Warts and All CZ TITULKY

STAV: 60 %
STAHUJTE