Říjen 2017

Pozastavení nebo konec na dobu neurčitou

13. října 2017 v 22:12 | Posted by: Nicol

Toto platí jen pro Nicol, nebudu bránit Claire, aby něco přidávala, je to její blog, tak jako můj.


Tento článek jsem chtěla již napsat dlouho, stále si to opakuji v hlavě, jak to sesmolit a stále jsem neměla odvahu to zveřejnit, ale nakonec prostě musím, ano, když to píšu, tak je mi na jednu stranu smutno, ale na tu druhou se mi zase ulevilo, že ho nakonec píšu.

Jde o to, že potom, co jsem znovu nastoupila do školy, (ano, co jsem na vysoké, tak třeba nemusím chodit do školy každý den, ale chodím k tomu i do práce), tak jsem si uvědomila, že na ten blog nemám tolik času, co bych měla mít, a když ho mám, tak dělám raději jiné věci a toho času prostě není moc a já nechci večer, co přijdu například z divadla ještě ukládat fotografie a že jich je moc, taky můžete namítat, že si mohu seznam hereček protřídit, ale já bych se nedokázala rozhodnout, které herečky si nechat, protože se znám, že v jednu chvíli, třeba při propagaci filmu ráda přidávám o jedné a pak když nemá novinky, tak mě to nebaví. Takže spíše žádný blog, než blog jen o jedné herečce, ale třeba se mi to v hlavě uleží a já se vrátím jen s blogem o herečce. Ale spíše to nevidím.

Navíc blog už není to, co to bývalo, jako ano, v galerii se lidi koukají na fotky a je tam návštěvnost, třeba bylo v jednu chvíli online 165 lidí, ale já jsem spíše na ten kontakt v komentářích a když se podívám na komunitu, tak hodně lidí odešlo a zbylo tu jen pár odvážných. A ani sem moc lidí nechodí, není to prostě best-actresses, tam jsem osobně zažila nejlepší časy.

Co se vyhodnotily ceny pro blogery, tak mi to trochu dodalo sílu na blogování a já jsem chtěla pokračovat, ale nakonec jsem se rozhodla, že ne. Raději si budu ve volném čase číst, chodit ven s kamarády, cestovat a ne na blogu, ano snažila jsem se ten čas omezit jen na hodinu denně, abych tu nebyla celý svůj volný čas, ale i ta hodina mi přijde v tuto chvíli moc.

Vím, že budu mít nutkání přidat nějakou senzační novinku, třeba teď ty fotky s Margot Robbie z propagace filmu, ale musím se ovládnout.. :D

Rozhodně se tu mějte hezky a přeji Vám jen to dobré, ať se Vám v životech daří, děkuji Vám za krásné komentáře, co jste za tu dobu tady psali.

UPDATE: Nechala jsem si to projít hlavou, ne nevracím se, ale na blogu o Danovi budu a navíc se tam budu věnovat i Emmě Watson, je to jediná herečka, které se nyní budu věnovat a má tak akorát novinek, teď je novinkové sucho, ale to mi vyhovuje, takže kdo ji má rád, tak budu ráda, když se napíšete do wanna be, nevím, kdy přesně tam dodělám rubriky, ale snad brzy.

radcliffe-dan.blog.cz
Brie Larson: Porter Magazine (September 2017)

10. října 2017 v 20:11 | Posted by: Nicol |  Brie Larson
source > brielarsonbrasil.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
MAGAZINE SCANS >> 2017 >> PORTER MAGAZINE (SEPTEMBER 2017)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
PHOTOSHOOTS >> 2017 >> CAMILLA ÅKRANS [PORTER

Alexis Bledel at 69th Primetime Emmy Awards /17.09/

9. října 2017 v 18:46 | Posted by: Nicol |  Alexis Bledel
source > alexis-bledel.net
Jak jsem psala, tak se i Alexis Bledel zúčastnila 69. ročníku Primetime Emmy Awards, které se konaly 17. září v Microsoft Theater v Los Angeles, Alexis i cenu Emmy získala a to za svou práci v seriálu The Handmaid's Tale (Mimochodem, konečně jsem se k seriálu dostala a je fakt hustý!), přesněji získala cenu v kategorii Outstanding Guest Actress in a Drama Series. Alexis měla na sobě komplet od Armaniho.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
APPEARANCES >> 2017 >> 17.09 - 69TH PRIMETIME EMMY AWARDS

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Margot Robbie: TIFF - The Wrap

9. října 2017 v 15:26 | Posted by: Nicol |  Margot Robbie
source > margot-robbie.com
Objevilo se několik fotografií pro The Wrap, které vznikly na Filmovém festivalu v Torontu, fotky jsou nádherné, Margot se i na několika fotkách tak nádherně směje!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
PHOTOSHOOTS >> 2017 >> TIFF - THE WRAP

Ashley Benson: Gallery Updates #9

9. října 2017 v 11:45 | Posted by: Nicol |  Ashley Benson
source > bensondaily.net
Nálož fotografií s Ashley Benson, přesněji její candid fotografie, většina z nich je z Milána, kde chvilku Ashley pobývala. První set fotek je z 15. září, kdy Ash opouštěla svůj hotel v New Yorku, poté byla vyfocena v Milánu, na pohůzkách, s fanoušky a nebo při odchodu z AmFar Gala.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dakota Johnson: Vogue España (October 2017)

9. října 2017 v 9:26 | Posted by: Nicol |  Dakota Johnson
source > dakotajohnsondaily.com
Dakota Johnson se objevila na říjnové obálce magazínu Vogue (Španělsko), pro tento magazín nafotila i nový photoshoot, ze kterého Vám přináším nové fotografie. Dakotě to na fotkách velmi sluší, ale má i lepší photoshooty.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
MAGAZINE SCANS >> 2017 >> VOGUE ESPAÑA (OCTOBER 2017)
PHOTOSHOOTS >> 2017 >> VOGUE ESPAÑA (OCTOBER 2017)

Olivia Wilde: The Hollywood Reporter (September)

8. října 2017 v 22:22 | Posted by: Nicol |  Olivia Wilde
source > olivia-wilde.net
Tak konečně jsem se sem dostala, dnes to nebylo mojí chybou, že tu nic nebylo, ale prostě se mi nešlo přihlásit a nechtěla jsem čekat u počítače až to půjde, tak jsem si řekla, že to zkusím večer a konečně. Moc toho nepřidám, protože už je pozdě, ale zkusím si něco připravit na zítra, protože na přidání je toho určitě dost. Ale na závěr jsem si vybrala tuto novinku s Olivií Wilde, která se objevila v zářijovém vydání magazínu The Hollywood Reporter, asi není na obálce, ale nový shoot máme, tak jsem ráda.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
MAGAZINE SCANS >> 2017 >> THE HOLLYWOOD REPORTER (SEPTEMBER)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
PHOTOSHOOTS >> 2017 >> D NEEDLEMAN

Natalia Dyer at 69th Annual Primetime Emmy Awards /17.09/

7. října 2017 v 20:50 | Posted by: Nicol |  Natalia Dyer
source > natalia-dyer.com
Natalie Dyer se stejně jako Alexis Bledel zúčastnila 69. ročníku předávání cen Primetime Emmy Awards. Na sobě měla krásné šaty Vera Wang a k tomu zvolila lodičky Jimmy Choo. Vypadala naprosto nádherně, na předávání byli i další kolegové ze seriálu Stranger Things.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Alicia Vikander at CDLP' Crayfish Party at the Mark's Club in London /25.09/

7. října 2017 v 19:59 | Posted by: Nicol |  Alicia Vikander
source > aliciavikander.us
Alicia Vikander 25. září organizovala crayfish párty, která se konala v klubu The Mark's v Londýně, crayfish párty neboli krabí párty je tradiční večeře, která se koná pravidelně hlavně v severských zemích (děkuji Malie za info mimochodem) a jelikož je Alicia ze Švédska, tak i ona k těmto tradicím tíhne.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com