Emma Roberts

Emma Roberts at 2017 Coachella Music Festival. /15.04/

17. dubna 2017 v 11:56 | Posted by: Nicol
source > emmarobertsdaily.net
Další kráska, která se zúčastnila první poloviny největšího hudebního festivalu na světe Coachelly, byla Emma Roberts, Emma se zde ukázala 15. dubna a mám tu rovnou tři sety fotografií, první je z akce The Hyde Away, kterou pořádala společnost Republiv Records & SBE, potom se ukázala ve "stanu" značky Revolve a poslední set fotek je, když si Emma poslouchala vystupující a byla mezi davem. Emmě to neskutečně slušelo, líbí se mi hlavněfotky z druhé akce a Emma vypadá i opáleněji a to ji moc sluší.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Roberts: Build Series and People Portraits

27. března 2017 v 20:05 | Posted by: Nicol
source > fabulous-emma.com
A pro dnešní den poslední článek, více toho fakt dnes nestíhám, navíc zítra a ve středu tu také moc nebudu, více článků očekávajte spíše až ve čtvrtek, ještě když je tak hezky, tak se nemyslím, že je hodně lidí na blogu aktivních. Mám tu dva sety portrétových fotografií s Emmou Roberts, které se objevily z propagace filmu Blackcoat's Daughter v New Yorku. První set je z Build Series a druhý set je od magazínu People. Emmě to na fotkch velmi sluší a i jejím kolegyním. Jsem zvědavá, jestli se dočkáme další propagace v jiných městech, protože jsem další info nenašla, tak uvidíme, třeba něčeho v LA bychom se mohli dočkat.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Emma Roberts odstartovala čtenářský klub

26. března 2017 v 20:38 | Posted by: Nicol
Emma Robets před 4 dny na svém instagramovém účtu oznámila informaci, že se svou kamarádkou Karah Preiss založila čtenářský klub, který nese název Belletrist, k tomuto klubu založily i webovou stránku, kde najdete hned rozhovor se spisovatelkou Joan Didion. Odkaz. Také je zde článek, kde Emma popisuje, jaké je pro ni autorčino čtení. ZDE

První kniha, kterou Emma doporučila je od již zmiňované autorky a jedná se o knihu South and West.

Good morning ☀️ I'm so excited to finally share @belletrist with you! You guys know I love to read 📚 I'm constantly posting what I'm reading and wanting to know what you're reading! So @kpreiss and I thought why not start a #bookclub where we can all read and discuss together in one place? Come read with us @belletrist #belletristbabe 💕 more surprises to come...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
MISCELLANEOUS | BELLETRIST

Emma Roberts Promoting New Film in New York /22.-23.03/

24. března 2017 v 21:28 | Posted by: Nicol
source > fabulous-emma.com, csfd.cz
A dnešní poslední článek se týká herečky Emmy Roberts, která se nyní nachází v New Yorku, aby propagovala svůj film The Blackcoat's Daughter, dříve jsme mohli film znát pod názvem February. Mám tu pro Vás dva sety fotografií, první z nich je z 22. března, kdy se konalo promítání filmu v New Yorku a druhý set je z 23. března, kdy se Emma zastavila v pořadu AOL Build Series, kde poskytla rozhovor.

Děj tohoto hororu se odehrává na soukromé katolické škole v Bramforde, která je určena pouze pro dívky. Dvě dívky zůstávají během prázdnin ve škole se dvěma vychovatelkami, protože pro ně nemá kdo přijít. Jejich rodiče se neozvali a zřejmě se nemohly dostat do školy kvůli špatnému únorovému počasí. Ředitel školy rozkázal starší Rose, aby dala pozor na mladší Kat, ale ta hodlá strávit večer úplně jinak. Kat tak v budově školy zůstává zcela sama a ještě netuší, že ji provázejí temné síly, které brzy vyjdou na povrch.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Z Emmy Roberts je brunetka!

11. března 2017 v 19:19 | Posted by: Nicol
Tak Emma Roberts šla ze zrzavé barvičky na barvu hnědou a pochlubila se s fotkou na sociální síť, takže Vám ji rovnou přidávám, musím se přiznat, že hnědou barvu mám na Emmě ráda, asi stejně jako blond.

Emma Roberts at Chloe - Paris Fashion Week Womenswear Fall/Winter 2017/2018 /02.03/

5. března 2017 v 18:27 | Posted by: Nicol
source > fabulous-emma.com
Emma Roberts si zaletěla z Los Angeles na pár dní do Paříže a to kvůli právě probíhajícímu Fashion Weeku (Módním týdnu), 2. března se zúčastnila módní přehlídky značky Chloe, kde se představovala podzimní/zimní kolekce roku 2017, ale i 2018. Outfit Emmy se mi nelíbí, tedy ten komplet, ale moc se mi líbí ty sluneční brýle, které měla a ty vlasy jí opravdu sluší.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
APPEARANCES | 2017 | 02.03 - CHLOE - PARIS FASHION WEEK WOMENSWEAR FALL/WINTER 2017/2018

Emma Roberts: People Magazine - Oscars Preparation

1. března 2017 v 17:31 | Posted by: Nicol
source > emmarobertsbrasil.com
Objevily se čtyři fotografie s Emmou Roberts, které pochází z příprav na oscarový večer, Emmu vyfotit magazín People, připomínám, že měla Emma šaty Armani, které byly vyrobeny z ekologických materiálů.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
PHOTOSHOOTS | 2017 | PEOPLE MAGAZINE - OSCARS PREPARATION

Emma Roberts at 89th Annual Academy Awards /26.02/

27. února 2017 v 15:30 | Posted by: Nicol
source > emmarobertsbrasil.com
Emma Roberts se včera 26. února zúčastnila 2017 Academy Awards, jednalo se o již 89. ročník předávání těchto prestižních cen. Předávání proběhlo v Dolby Theatre v Hollywoodu. Emma zde propagovala kampaň The Red Carpet Green Dress, která se snaží o to, aby se na červených kobercích nosily šaty, které šetří přírodu, jedná se o kampaň aktivistky Suzi Amis Cameron. Emma měla šaty Armani Prive a také lodičky Armani. Velice se mi líbí, že zvolila výraznou rtěnku. Neskutečně ji to slušelo!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
APPEARANCES | 2017 | 26.02 - 89TH ANNUAL ACADEMY AWARDS

Po předávání cen Akademie se i Emma Roberts zúčastnila jedné z oficiálních after parties a to od magazínu Vanity Fair jako většina hereček z našeho blogu, párty se konala v centru Wallis Annenberg v Beverly Hills, na tuto akci ji doprovodil její znovu snoubenec Evan Peters a vypadali spolu opravdu sladce, i Emma se na akci převlékla do jiných šatů.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
APPEARANCES | 2017 | 26.02 - 2017 VANITY FAIR OSCAR PARTY

Emma Roberts at Red Carpet Green Dress Pre-Oscar Celebration /23.02/

26. února 2017 v 12:04 | Posted by: Nicol
source > fabulous-emma.com
Emma Roberts se 23. února zúčastnila akce Red Carpet Green Dress Pre-Oscar Celebration v soukromé rezidenci v Los Angeles, po této akci se i objevila novinka, že se Emma objeví na červeném koberci na předávání Academy Awards (Oscarů) a to v zelených šatech, aby podpořila aktivistku Suzy Amis Cameron, která se snaží o zlepšení životního prostředí.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
APPEARANCES | 2017 | 23.02 - RED CARPET GREEN DRESS PRE-OSCAR CELEBRATION

Emma Roberts at Coach FW17 Show in New York /14.02/

16. února 2017 v 16:00 | Posted by: Nicol
source > emmarobertsdaily.net
Konečně akce, kde se nám Emma Roberts ukázala se svými zrzavými vlasy, které ji fakt neskutečně sluší, co myslíte? Emma se 14. února (úterý) ukázala na módní přehlídce značky Coach v rámci Módního týdne v New Yorku, na sobě měla šaty s motivem růží, které musím říct, mě nějak více nezaujaly, vadí mi asi ten střih a to černé na vrchu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
APPEARANCES | 2017 | 14.02 - COACH FW17 SHOW IN NEW YORK

Emma Roberts: FOX Summer TCA portraits

2. února 2017 v 12:00 | Posted by: charlie
source > emmarobertsdaily.net
Možná si někteří pamatujete na letní FOX Summer TCA Tour, akce se konala v srpnu 2016 a Emma se jí samozřejmě zúčastnila. Z akce vznikly i dvě portrétové fotografie se skoro celým castem seriálu Scream Queens. Nedávno se zveřejnily další dvě portrétové fotografie - tentokrát jen s Emmou. Musím říct, že mám z toho radost, protože na akci Emma vypadala krásně a ty dvě potrétovky nemají chybu, hlavně ta černobílá je skvělá. V galerii si samozřejmě můžete připomenout i předešlé dvě fotky. Věřím, že se vám taky budou líbit.


Photoshoots > 2016 > FOX Summer TCA Portraits

Emma Roberts at LA Art Show 2017 - Opening Night Premiere Benefiting St Jude's Research Hospital /11.01/

13. ledna 2017 v 15:00 | Posted by: Nicol
source > fabulous-emma.com
Emma Roberts se 11. ledna zúčastnila charitativní akce L.A. Art Show 2017 v Los Angeles v centru Convention. Emma se na akci podílela a jedná se o akci, která z vybraných peněz v ten večer financuje léčebné výlohy pacientů v nemocnici St Jude Children's Research. Emma měla na sobě zajímavé, ale opravdu krásné šaty Huishan Zang, lodičky Stuart Weitzman, šperky Platt.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
APPEARANCES | 2017 | 11.01 - LA ART SHOW 2017 - OPENING NIGHT PREMIERE BENEFITING ST JUDE'S RESEARCH HOSPITAL

Emma Roberts at Tallulah Willis Gallery Show Please Be Gentle at Eric Buterbaugh Gallery in Los Angeles, CA /06.01/

11. ledna 2017 v 14:25 | Posted by: Nicol
source > emmarobertsdaily.net
Objevily se dvě fotografie s Emmou Robert ze 6. ledna, kdy navštívila losangelskou galerii umění. Bohužel jsem nezjistila více informací a více fotografií se také neobjevilo, co ale vím, tak Emma vypadala jako vždy krásně, velmi se mi líbí ta její bundička, má skvělý vzor.
imagebam.com imagebam.com
APPEARANCES | 2017 | 06.01 - TALLULAH WILLIS GALLERY SHOW PLEASE BE GENTLE AT ERIC BUTERBAUGH GALLERY IN LOS ANGELES, CA

Emma Roberts: Stills from February

11. ledna 2017 v 10:00 | Posted by: Nicol
source > emmarobertsbrasil.com
No musím říct, že ještě, že máme ten magazín Entertainment Weekly, jelikož se objevily čtyři nové fotografie k filmu s Emmou Roberts pod názvem February a nebo také The Blackcoat's Daughter, film byl dokončen již v roce 2015, ale informace se objevují až nyní, také se objevila zpráva, že v USA vyjde 16. února, což je za chvilku.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
MOVIES | FEBRUARY (2015) | STILLS

Emma Roberts: I Am Michael Poster&Trailer

28. prosince 2016 v 19:01 | Posted by: Nicol
source > fabulous-emma.com
Objevil se první oficiální plakát k filmu I Am Michael, ve kterém Emma Roberts hraje v hlavní roli. Mimo ní se ve filmu objeví i James Franco, Zachary Quinto, Charlie Carver. Spolu s trailerem se objevil i trailer k filmu. Film bude uveden do amerických kin 27. ledna 2017.

imagebam.com
MOVIES | I AM MICHAEL (2017) | POSTERS

Trailer

Emma Roberts: Coach

19. prosince 2016 v 23:08 | Posted by: Nicol
source > emmarobertsbrasil.com
Objevila se jedna nová fotografie s Emmou Roberts, která vznikla pro módní značku Coach, která se spíše zaměřuje na doplňky. Emma na fotce vypadá nádherně, moc ji to tam sluší, je škoda, že máme jen jednu fotografii.
imagebam.com
PHOTOSHOOTS | 2016 | COACH

Emma Roberts at Coach 75th Anniversary: Women pre-Fall/Men Fall fashion show & party /08.12/

13. prosince 2016 v 12:23 | Posted by: Nicol
source > fabulous-emma.com
8. prosince se Emma Roberts zdržela v New Yorku, aby se zúčastnila akce od módní značky Coach, které slavila své 75. výročí založení. K této příležitosti se konala i módní přehlídka, kde se představovala podzimní kolekce příštího roku pro muže a ženy, na této přehlídce se Emma setkala také s herečkou Drew Barrymore a vznikly tak krásné společné fotografie, které jsou dále v galerii v albu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
APPEARANCES | 2016 | 08.12 - COACH 75TH ANNIVERSARY: WOMEN PRE-FALL/MEN FALL FASHION SHOW & PARTY

Emma Roberts at 3rd Annual Airbnb Open Spotlight /19.11/

27. listopadu 2016 v 14:09 | Posted by: Nicol
source > fabulous-emma.com
Emma Roberts se jako řada dalších celebrit zúčastnila 19. listopadu 3. ročníku akce Airnbnb Open Spotlight, co jsem zjistila, tak se na této akci oznamovalo, že daná společnost provádí výlety. Akce se konala v Los Angeles. Na sebe si tentokrát vzala černé koženkové šaty, snad chápete, co mám na mysli, musím říct, že šaty mě nezaujaly, co jsem si hned na první pohled zamilovala, tak je to její kabelka ve tvaru smajlíka, ta je perfektní.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
APPEARANCES | 2016 | 19.11 - 3RD ANNUAL AIRBNB OPEN SPOTLIGHT

Emma Roberts: Fall Canvas by Lands’ End collection #3

15. listopadu 2016 v 17:00 | Posted by: Nicol
source > fabulous-emma.com
Jak jsem vás již informovala, tak Emma Roberts je tváří podzimní kolekce módní značky Canvas by Lands' End, objevily se další dvě fotografie z tohoto photoshootu. Emma je na fotkách zase naprosto nádherná. Ten shoot se mi velmi líbí a i ty kousky, co má Em na sobě.
imagebam.com imagebam.com
PHOTOSHOOTS | 2016 | FALL CANVAS BY LANDS' END COLLECTION

Emma Roberts at Entertainment Weekly Popfest /30.10/

11. listopadu 2016 v 23:03 | Posted by: Nicol
source > fabulous-emma.com
Emma Roberts se stejně jako její kolegyně ze seriálu Scream Queens Lea Michele, Jamie Lee Curtis zúčastnila festivalu Popfest, který pořádal magazín Entertainment Weekly a konal se ve dvou dnech 29. října a 30. října. Emma se zúčastnila festivalu až druhý den a jednalo se festival všemožných seriálů. Na sobě měla Emma jemné kratší šaty, píšu jemné, jelikož mi ten vzor připomíná takovou jemnost, kvítí, moc se mi také líbí černé lodičky, které k nim zvolila a trochu tu jemnost "rozbíjí"
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
APPEARANCES | 2016 | 30.10 - ENTERTAINMENT WEEKLY POPFEST

Emma Roberts On set in Pasadena, CA /28.10/

3. listopadu 2016 v 20:00 | Posted by: Nicol
source > fabulous-emma.com
Emma Roberts byla spatřena zase po pár dnech na natáčení seriálu Scream Queens, natáčelo se 28. října v Pasadeně. Mimo Emmy je na fotkách vidět i John Stamos a nebo Jamie Lee Curtis. Emma má na fotkách velice fešný župánek, barva typická pro Chanel.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
SCREAM QUEENS | SEASON 2 | ON SET | 28.10 - ON SET IN PASADENA, CA

Emma Roberts at Hammer Museum Gala In The Garden /08.10/

17. října 2016 v 19:00 | Posted by: Nicol
source > fabulous-emma.com
Emma Roberts se o den později po tiskové konferenci k seriálu Scream Queens zúčastnila ještě jedné akce a to s názvem Hammer Museum Gala in the Garden v Los Angeles. Na této akci se ukázalo mnoho dalších celebrit jako Patricia Arquette, Alessandra Ambrosio, Laura Dern, Jane Lynch, Selma Blair, Will Ferrell. Emma si na sebe vzala krásné šaty v pudrové barvě Bottega Veneta, k tomu nádherné lodičky Jimmy Choo a doplnila to vše šperky Ammanii. No a neskutečně se mi líbí rtěnka!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
APPEARANCES | 2016 | 08.10 - HAMMER MUSEUM GALA IN THE GARDEN

Kontrola affiliates (Možný náběr nových)

Emma Roberts at Scream Queens season 2 Press Confrence in LA /07.10/

16. října 2016 v 8:18 | Posted by: Nicol
source > fabulous-emma.com
Nejdříve jsem byla smutná, že se neobjevily skoro žádné akce spjaté s propagací seriálu Scream Queens, tedy přesněji druhé řady seriálu, ale přeci jenom jsme se i něčeho dočkali. 7. října se konala tisková konference o druhé řadě v Los Angeles, této konference se zúčastnila i Lea Michele, takže se dočkáte na blogu i fotek s ní. Musím říct, že momentky to jsou krásné, ikdyž mě přímo outfit Emmy nezaujal.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 07.10 - Scream Queens season 2 Press Confrence in LA

Emma Roberts: Gallery Update #8

8. října 2016 v 14:00 | Posted by: Nicol
source > emmarobertsbrasil.com
Tento gallery update článek mám v rozepsaných již ze začátku září, tak si myslím, že ho můžu konečně zveřejnit, ne? Jedná se o dva sety fotografií do rubriky photoshootů s Emmou Roberts, nejdříve tu máme jednu fotografii pro magazín Entertainment Weekly, která vznikla při promu filmu Nerve, Emma je na ní s kolegou Davem Francem.
imagebam.com
Photoshoots > 2016 > Entertainment Weekly

A druhá fotografie je photoshoot od fotografa a kamaráda Emmy Roberts Maria Testina a jedná se o jeho sérii fotografií pod názvem Towel Series. Tuto sérii nafotil třeba i s Alicií Vikander.
imagebam.com
Photoshoots > 2016 > Towel Series by Mario Testino

Emma Roberts at Coach 1941 Women's Spring 2017 Show - NYFW /13.09/

26. září 2016 v 16:00 | Posted by: Nicol
source > fabulous-emma.com
A nastal čas na přidání těchto nádherných fotek s Emmou Roberts, která se také ukázala na Módním týdnu v New Yorku, což mě mile překvapilo. 13. září se zúčastnila módní přehlídky značky Coach 1941, kde se představovala nová jarní kolekce roku 2017. Emma si na sebe vzala jemný kabátek se zajímavým vzorem, který se mi velmi líbí a poté se mi líbí i její zajímavé psaníčko. Fakt ji to slušelo. Po akci se konala i after párty, na které Emma samozřejmě nechyběla.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 13.09 - Coach 1941 Women's Spring 2017 Show - NYFW

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2016 > 13.09 - Coach 1941 Women's Spring 2017 after party
 
 

Reklama