Sarah Hyland

Sarah Hyland: Yu Tsai for No Tofu Magazine

4. března 2017 v 9:57 | Posted by: Nicol
source > sarah-hyland.us
Sarah Hyland nedávno nafotila další nový photoshoot to pro magazín No Tofu a autorem těchto fotografií je Yu Tsai, Sarah na fotkách vypadá naprosto dokonale, líbí se mi, že jsou jednoduché a Sarah na nich hezky vynikne. Také jsou ve velmi dobré kvalitě a jejich docela hodně.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
PHOTOSHOOTS | 2017 | YU TSAI FOR NO TOFU MAGAZINE

Sarah Hyland: Lip Sync Battle Promoshoot

16. února 2017 v 18:00 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.org
Není to dlouho, co jsem přidávala fotky se Sarah Hyland a jejího působení v Lip Sync Battle. Teď se k tomu ještě objevil oficiální promoshoot a fotky jsou opravdu velmi povedené. Je vidět, že si Sarah focení užívala.
image host image host image host image host
PROJECTS | LIP SYNC BATTLE (2017) | PROMOSHOOT

Sarah Hyland: Herring & Herring

11. února 2017 v 15:00 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.org
Po dlouhé době je tu taky konečně nějaký ten photoshoot se Sarah Hyland. Postaral se o něj Herring & Herring, což je dvojice fotografů Dimitri Scheblanov a Jesper Carlsen. Fotky jsou černobílé a jsou jen tři, což je opravdu škoda, protože jsou krásné a Sarah na nich vypadá úžasně.
image host image host image host
PHOTOSHOOTS | 2017 | HERRING & HERRING

Sarah Hyland: Lip Sync Battle

11. února 2017 v 11:00 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.org
Sarah Hyland se objevila v show Lip Sync Battle v epizodě, která se vysílala 9. února. Pokud nevíte, co je to Lip Sync, tak jde o to, že otevíráte pusu do písničky, takže to vypadá, že zpíváte, fakt nevím, jak jinak to česky vysvětlit :D Jejím soupeřem byl basketbalista DeAndre Jordan a musím říct, že ta jejich rozdílná výška mě rozesmívala celé video. Sarah "zazpívala" dvě písničky, první byla Right Through You od Alanis Morissette a druhá Don't Cha od The Pussycat Dolls. Během jejího vystoupení na písničku Don't Cha se tam objevil speciální host a to samotná frontmanka této bývalé skupiny, Nicole Scherzinger. Sarah se obě vystoupení povedly a tak přidávám i odkaz na video, abyste se mohli podívat a zjistit tak, jestli nakonec vyhrála.
image host image host image host image host
PROJECTS | LIP SYNC BATTLE (2017) | DEANDRE JORDAN VS. SARAH HYLAND

Sarah Hyland for Candie's Campaign!

5. února 2017 v 12:50 | Posted by: Nicol
source > sarah-hyland.us
Tímto se veřejně Claire omlouvám, že jsem ji "přebrala" novinku se Sarah Hyland, ale já když jsem ty fotografie uviděla, tak jsem nemohla odolat, nedávno byla oznámena nová tvář módní značky Candie's a není to nikdo jiný než krásná herečka ze seriálu Modern Family a naše stálice na blogu Sarah Hyland. Jsem moc ráda, protože, co si pamatuji, když byla tváří herečka Vanessa Hudgens, tak se photoshooty pro nové kolekce objevovaly docela často a pokud budou všechny fotografie tak nádherné, tak si myslím, že se máme na co těšit.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
CAMPAIGNS | CANDIE'S | OFFICIAL PHOTOSHOOT

imagebam.com
CAMPAIGNS | CANDIE'S | BEHIND THE SCENES

Sarah Hyland at 18th Annual Warner Bros. Pictures And InStyle Golden Globe After-Party /08.01/

10. ledna 2017 v 19:00 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.net
Už se pomalu blížíme ke konci s fotkami z Warner Bros. Pictures And InStyle Golden Globe After-Party. Sarah Hyland je předposlední herečkou z blogu, která se této akce zúčastnila. Sarah měla dlouhé tmavě modré šaty s černým zdobením a lodičkami stejné barvy. Na akci se objevila po boku svého přítele Dominica Sherwooda a spolu tvoří opravdu krásný pár.
image host image host image host image host
APPEARANCES | 2017 | 08.01 - 18TH ANNUAL WARNER BROS. PICTURES AND INSTYLE GOLDEN GLOBE AFTER-PARTY

Sarah Hyland at 22nd Annual Critics' Choice Awards /11.12/

17. prosince 2016 v 15:46 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.org
Po necelých dvou měsících se Sarah Hyland objevila na nějaké té akci. 11. prosince se zúčastnila 22. ročníku předávání cen Critics' Choice Awards. Sarah na sobě měla černé šaty Vera Wang a lodčiky Giuseppe Zanotti. Nevypadala špatně, ale nevím proč, ale prostě mi na jejím vzhledu něco nesedí.
image host image host image host image host
APPEARANCES | 2016 | 11.12 - 22ND ANNUAL CRITICS' CHOICE AWARDS

Sarah Hyland: Marie Claire Indonesia - November 2016

10. prosince 2016 v 13:00 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.us
Už delší dobu pořád sleduji stránky Sarah Hyland a čekám na nějakou novinku a konečně jsem se dočkala. Sarah nafotila photoshoot pro magazín Marie Claire Indonesia. Sarah moc photoshootů nefotí, takže tohle je parádní novinka. Objevily se dvě fotky z photoshootu a další dvě jinačí fotky z magazínu, tak doufám, že se brzo objeví bez nápisů a budu je moct přidat do alba photoshootu. Každopádně fotky jsou parádní a Sarah to na nich nesmírně sluší.
image host image host
PHOTOSHOOTS | 2016 | MARIE CLAIRE INDONESIA

image host image host
MAGAZINE SCANS | 2016 | MARIE CLAIRE INDONESIA - NOVEMBER 2016

Sarah Hyland at Vanity Fair And Burberry Host Britannia Pre-Awards Celebration /27.10/

4. listopadu 2016 v 16:18 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.org
27. října pořádalo Vanity Fair společně s Burberry oslavu British Academy Britannia Awards, které se konaly následující den. Na tuto akci zamířila i Sarah Hyland. Sarah dorazila v bílých šatech, které se mi celkem líbí, ale trochu mi připomínají záclonu. Zaujala mě ale ta kabelka, která má na sobě srdíčko vytvořené z lega. Moc se mi i líbí, jak měla zapletené vlasy.
image host image host image host image host
APPEARANCES | 2016 | 27.10 - VANITY FAIR AND BURBERRY HOST BRITANNIA PRE-AWARDS CELEBRATION

Sarah Hyland at 2nd Annual InStyle Awards /24.10/

28. října 2016 v 13:52 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.org
24. října se mimo ELLE Women in Hollywood Awards konaly i teprve druhé InStyle Awards, na kterých se objevila i Sarah Hyland. Sarah na sobě měla krásné modro-černé šaty, ke kterým zvolila i zajímavé doplňky, hlavně ty naušnice vypadají moc pěkně. Také se mi moc líbí, jak má sčesané vlasy. Opravdu jí to moc slušelo.
image host image host image host image host
APPEARANCES | 2016 | 24.10 - 2ND ANNUAL INSTYLE AWARDS

Kontrola affiliates (Možný náběr nových)

Sarah Hyland at ASPCA's Los Angeles Benefit /20.10/

26. října 2016 v 19:13 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.org
Sarah Hyland se 20. října zúčastnila ASPCA's Los Angeles Benefit. ASPCA je vlastně organizace, která zachraňuje týraná zvířata a stará se o ně. Sarah si zde převzala ocenění za práci se zvířaty, která má i své pojmenování "Voice for Animals Award". Jednu takovou cenu si odnesla i herečka Beth Behrs. Sarah na sobě měla šaty značky Antonio Grimaldi. Moc se mi i líbí její drdol, protože ten jí hrozně sluší.
image host image host image host image host
APPEARANCES | 2016 | 20.10 - ASPCA'S LOS ANGELES BENEFIT

Kontrola affiliates (Možný náběr nových)

Sarah Hyland: Gallery Updates #8

1. října 2016 v 15:55 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.org
Mám tu pro vás jeden menší gallery update se dvěmi akcemi, na kterých se objevila nádherná Sarah Hyland. Sarah se 23. září zúčastnila akce Teen Vogue Celebrates 14th Annual Young Hollywood Issue. Na akci dorazila v překrásných modrých šatech z dílny Solace London a lodičkách značky Jimmy Choo. Nesmírně moc se mi také líbí její líčení a jak má udělané vlasy. Prostě jsem z těchto fotek nesmírně nadšená a tento look se stal mým nejoblíbenějším vzhledem, který Sarah v posledních letech měla.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 23.09 - Teen Vogue Celebrates 14th Annual Young Hollywood Issue

Druhou akcí je No Kid Hungry Dinner, která se konala 28. září v Los Angeles a zúčastnila se jí i Lea Michele. Na sobě měla body značky Paule Ka a k tomu černé kalhoty. Také měla opět skvěle sčesané vlasy a perfektní líčení. Ty společné fotky Sarah s Leou jsou prostě senzační.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 28.09 - Los Angeles' No Kid Hungry Dinner

Sarah Hyland at 68th Annual Emmy Awards /18.09/

30. září 2016 v 18:21 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.org
Ani Sarah Hyland nevynechala letošní Emmy Awards. Stejně jako Sophie Turner ani ona nebyla nominovaná v žádné kategorii, jen seriál Modern Family, ve kterém hraje jednu z hlavních postav, ale ten bohužel ve své kategorii nezvítězil. Sarah nezvolila róbu, ale ukázala se v korzetu s takovým delšími volány z dílny Monique Lhuillier a k tomu měla jednoduché černé kalhoty. Lodičky byly od Jimmy Choo a doplňky od Lorraine Schwartz. Je to sice takový netradiční outfit, ale mně se na ní opravdu líbil. Sarah se také zúčastnila After Party, kterou pořádaly společnosti FOX, National Geographic a Twentieth Century, na kterou dorazila v krátkých černých šatech.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 18.09 - 68th Annual Emmy Awards

image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 18.09 - FOX Broadcasting Company, FX, National Geographic & Twentieth Century Fox Television's Emmy Awards After Party

Sarah Hyland: Gallery Updates #7

19. září 2016 v 9:18 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.org
Sarah Hyland se v posledních třech dnech ukázala hned na čtyřech akcích! Což je naprosto skvělá zpráva, protože se teď měsíc nikde neobjevovala. Nejprve se 14. září objevila na BuzzFeed Presents The Buzzies. Na sobě měla jednoduché ale roztomilé růžové šaty. K tomu měla udělané i krásné lčení a můžete si všimnout, že má zase světlejší vlasy.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 14.09 - BuzzFeed Presents The Buzzies

Jelikož se blíží předávání cen Emmy, tak se teď konají samé Pre-Emmy párty. Jednu z těchto Pre-Emmy párty pořádalo i Audi. Sarah tentokrát oblékla leskle stříbrné šaty, ke kterým sladila i lodičky a dokonce i líčení. Na akci se objevili i její kolegové ze seriálu Modern Family, Ariel Winter a Nolan Gould. Z dalších hvězd pak Emily Osment nebo Ian Harding.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 15.09 - Audi Celebrates The 68th Emmys

Další Pre-Emmy párty pořádalo 16. září Entertainment Weekly. Sarah tentokrát zvolila pestřejší a barevnější outfit než v předchozích dvou případech. Nevypadá to špatně, ale ty šaty se mi moc nelíbí. Za to se mi líbí účes a líčení. Působí to na mě jako takový ten japonský styl a to Sarah moc sluší, protože to zvýrazňuje její kočičí oči.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 16.09 - Entertainment Weekly Pre-Emmy Party

Poslední Pre-Emmy párty pořádalo Variety and Women in Film's. Protože se akce konaly hned po sobě, tak Sarah dorazila ve stejném outfitu. Na sobě měla šaty značky Elisabetta Franchi a doplňky od Atelier Swarovski. Dalšími zúčastněnými byla například Lea Michele, Julianne Hough nebo Ariel Winter.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 16.09 - Variety And Women In Film's Pre-Emmy Celebration

Sarah Hyland: On set of Modern Family

9. září 2016 v 12:00 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.org
Mám pro vás taky dva sety fotek se Sarah Hyland, které vznikly při natáčení již 8. řady seriálu Modern Family. První set fotek pochází z 12. srpna z Los Angeles, kdy Sarah natáčela se svým seriálovým tátoou Tyem Burrellem. Na sobě měla celý černý ale velice pěkný outfit. Lbí se mi, jak má ten top lemovaný výstřih těmi stříbrnými kamínkami.
image host image host image host image host
Modern Family > On Set > 12.08 - In Los Angeles

Druhý set fotek je z 25. srpna a tentokrát se natáčelo v New Yorku. Sarah tentokrát natáčela s Ariel Winter a Nolanem Gouldem. Pravděpodovně se točily dvě scény, protože Sarah má na sobě dva různě outfity. Jednou má na sobě dlouhé červné šaty s kytičkami a podruhé džíny s šedivým topem, který má na sobě také květiny. Oba outfity jí nesmírně sluší. Nejkrásnější fotky jsou, když se Sarah směje, má opravdu nádherný úsměv.
image host image host image host image host
Modern Family > On Set > 25.08 - In New York

Shane Harper - Like I Did

17. srpna 2016 v 21:07 | Posted by: Nicol
Sarah Hyland se objevila ve videoklipu od zpěváka Shana Harpera, písnička nese název Like I Did a musím říct, že já si ji hned na první pohled hned zamilovala, takže já jsem ráda, že jsem se tam Sarah objevila, protože nevím, jestli bych na píseň narazila, nevím, jestli fungují videa již na blogu, ale přidávám raději odkaz.


Sarah Hyland at Glamour and AG Denim & Music Dinner in support of MusiCares at La Poubelle in Los Angeles /10.08/

16. srpna 2016 v 18:00 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.org
Na stejné akci jako Holland Roden, se objevila i další herečka z tohoto blogu, Sarah Hyland. Jak už jsem psala u Holland, na večeři probíhalo i karaoke. Zatímco Holland se ho nezúčastnila, tak Sarah to tam pěkně rozjížděla. Sarah si střihla duet (nebo nekolik duetů) s herečkou Zeldou Williams. Podle fotek můžete vidět, že si večer opravdu užívala a náramně ostatní bavila. Na sobě měla jednoduchý outfit v podobě džínů a bílého trička. Celkově to Sarah moc slušelo.
image host image host image host image host

Sarah Hyland at Teen Choice Awards /31.07/

2. srpna 2016 v 18:00 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.com
Letošních Teen Choice Awards se zúčastnila i Sarah Hyland, která už se přes měsíc nikde neobjevila, takže jsem za tyhle fotky nesmírně ráda. Sarah nebyla nominovaná v žádné kategorii, ale v kategorii Choice TV Show: Comedy byl nominován seriál Modern Family, vee kterém Sarah už řadu let hraje. Seriál bohužel nezvítězil, porazil ho seriál Fuller House. Sarah na sobě měla šaty značky J Mendel, ve kterých vypadala naprosto úchvatně. Také se mi hrozně líbí, jak má na jedné straně zapletené vlasy.
image host image host image host image host

Appearances > 2016 > 31.07 - Teen Choice Awards 2016

Sarah Hyland for Beauty Coach

29. června 2016 v 10:00 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.us
Konečně mám pro vás taky nějaký ten photoshoot s úžasnou Sarah Hyland. Sarah nafotila photoshoot pro Beauty Coach, což je blog o kráse a módě. Spolupracovala s ním i třeba Vanessa Hudgens. Tento photoshoot je nafocený ve stylu baletu. Upřímně nevím, jestli se Sarah baletu věnuje, nebo věnovala, ale podle fotek bych klidně i řekla, že ano. Fotky jsou vskutku nádherné. Mě vždycky fascinují její oči.
image host image host image host image host

Sarah Hyland at Glamour and Facebook Host Power Players In Hollywood & Politics Lunch /20.06/

25. června 2016 v 14:57 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.us
Sarah Hyland se 20. června zúčastnila akce s názvem Glamour and Facebook Host Power Players In Hollywood & Politics Lunch. Akce se zúčastnilo několik známých hereček a vzácných žen, kterým dělali společnost i sportovci a politici. Sarah na sobě měla bílé šaty z dílny Paule Ka. Líbí se mi na nich, jak ten vršek vypadá jako košile. K tomu zvolila naprosto úchvatné lodičky béžové barvy, ozdobené kamínkami, značky Giuseppe Zanotti. Celkově na mě působí perfektním dojmem.
image host image host image host image host

Sarah Hyland: Gallery Updates #6

22. června 2016 v 16:52 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.org
Sarah Hyland si udělala čas na kulturu a 13. června vyrazila na zahájení Shakespearovské komedie Zkrocení zlé ženy v divadle Delacorte v New Yorku. Tuto hru jsem kdysi viděla a hrozně mě bavila, takže si Sarah musela určitě užít zábavný večer. Sarah na sobě měla černý volánkový top a pruhovanou sukni. Myslím, že do divadla je to oblečení ideální.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 13.06 - 'Taming Of The Shrew' Opening Night

14. června se zašla podívat na Broadway na show Fully Committed. Jedná se o velmi úspěšnou komediální show v hlavní roli s Jesse Tylerem Fergusonem, se kterým Sarah hraje v seriálu Taková normální rodinka. Sarah s ním byla vyfocená v zákulisí ještě s jejím přítelem Dominicem Sherwoodem a Albertem Rosendem, který hraje s Dominicem v seriálu Shadowhunters. Sarah k černým džínům zvolila pěknou tmavě modrou košili a celý outfit doplnila kloboučkem. Celkově se mi tu Sarah velice líbí a je od ní moc hezké, že přišla podpořit kamaráda.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 14.06 - Backstage at 'Fully Committed'

Sarah Hyland: Gallery Updates #5

16. června 2016 v 12:00 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.org
Sarah Hyland se 4. června zúčastnila znovuotevření horské dráhy, které má název Ghostrider a nachází se na Knott's Berry Farm v Kalifornii. Jedná se o nejdelší, nejvyšší a nejrychlejší dřevěnou horskou dráhu na západním pobřeží. Sarah doprovázel její přítel Dominic Sherwood. Oba horskou dráhu samozřejmě vyzkoušeli a jízda je bavila natolik, že se projeli rovnou šestkrát.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 04.06 - GhostRider Reopening At Knott's Berry Farm

Pouději toho dne se ještě konaly Spike TV's 10th Annual Guys Choice Awards. Sarah měla velice pěkný a zajímavý outfit, černé kalhoty a top, který je tvořen dlouhým volánkem, takže to v určitých úhlech vypadá jako šaty. Nejvíc se mi ale líbí její lodičky, protože ty jsou naprosto perfektní. Sarah taky nějakou cenu předávala a k této příležitosti i změnika outfit. K černým klahotům si vzala černou podprsenku s kamínky, přes kterou přehodila bílou košili. Celý outfit ještě doladila kloboučkem a motýlkem.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 04.06 - Spike TV's 10th Annual Guys Choice Awards

7. června se v Hyde Sunset v Los Angeles konala akce s názvem ELLE Hosts Women In Comedy Event. Podle názvu je asi jasné, že to byla akce pro ženy, které hrají v komediích a jelikož Sarah už řadu let hraje v komediálním seriálu Modern Family, tak na akci nesměla chybět. Sarah měla velice pěkný outfit. Hrozně se mi taky líbí ten drdol, protože v něm vypadá naprosto roztomile.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 07.06 - ELLE Hosts Women In Comedy Event

8. červa se v Hollywoodu konala premiéra animovaného filmu Hledá se Dory. Jedná se vlastně o takové volné pokračování animovaného filmu Hledá se Nemo, který jsem jako malá zbožňovala, takže se těším i na Hledá se Dory. Sarah dorazila na premiéru se svým přítelem Dominicem Sherwoodem. Na sobě měla pěkně barevný a hravý outfit. K pestré sukni zvolila oranžový top a pěkné béžové lodičky.
image host image host image host image host
Appearances > 2016 > 08.06 - The World Premiere Of Disney-Pixar's 'Finding Dory'

Sarah Hyland at Nickelodeon's 2016 Kids' Choice Awards /12.03/

17. března 2016 v 10:00 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.org
Sarah Hylan se 12. března zúčastnila Nickelodeon's 2016 Kids' Choice Awards. Sarah byla nominovaná v kategorii nejoblíbenější herečka v komediálním seriálu. Bohužel ale nevyhrála a cenu si odnesla její kolegyně ze seriálu Modern Family, Sofia Vergara. Moc se mi líbí její outfit, hlavně ty botky jsou super! A určitě jste si všimli, že Sarah má tmavší barvu vlasů. Mně osobně se líbila více ta světlejší barva,
image host image host image host image host

Sarah Hyland at 24th Annual Elton John AIDS Foundation's Oscar Viewing Party /28.02/

3. března 2016 v 18:41 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.org
V den předávání cen Akademie se konalo hned několik akcí. Elton John pořádal svou, již 24., AIDS Foundation's Oscar Viewing Party, které se zúčastnila mimo jiné i nádherná Sarah Hyland. Sarah vypadala naprosto božsky v těch stříbrných šatech. K tomu měla i skvostné šperky a perfektní líčení.
image host image host image host image host

Sarah Hyland at Vanity Fair, L'Oreal Paris, & Hailee Steinfeld Host DJ Night /26.02/

28. února 2016 v 14:00 | Posted by: Claire
source > sarah-hyland.org
Po delší době si i Sarah Hyland vyrazila do společnosti. 26. února se zúčastnila Vanity Fair, L'Oreal Paris, & Hailee Steinfeld Host DJ Night. Na sobě měla puntíkatý komplekt, přes který přehodila koženou bundičku. Hrozně mě zaujalo její líčení, ty linky jí nesmírně sluší. Sarah měla také zajímavě zapletené vlasy.
image host image host image host image host
 
 

Reklama