TO - News

Comic-Con 2017: The Originals

25. července 2017 v 10:04 | Posted by: Nicol
Poslední návštěvu na Comic-Conu v San Diegu si letos užil seriál The Originals, který byl před pár dny zrušen po následující páté sérii.

Panel, kterého se zúčastnili Joseph Morgan, Daniel Gillies, Phoebe Tonkin, Charles Michael Davis, Yusuf Gatewood, Riley Voelkel a výkonná producentka Julie Plec, začal promítáním čtyřapůlminutového videa se všemi dobrými a špatnými momenty, které Mikaelsonovi zažili během toho tisíce let, co jsou naživu.

V pozadí mohli návštěvníci slyšet (a ke konci videa i vidět) téměř dospělou Hope, kterou v páté sérii ztvární sedmnáctiletá herečka Danielle Rose Russell. A kromě toho, že po otci zdědila lásku k malování, také chce znovu sjednotit rodinu Mikaelsonů: "Každá rodina má svůj odkaz. A tohle je můj. Budu bojovat za 'vždy a navždy'… i když mě to zničí."Natáčení závěrečné série


Herci si scénář k první epizodě páté série četli teprve v pátek a jsou nadšení. Natáčet se začíná v pondělí, dotočeno by mělo být v prosinci okolo Vánoc. Do vysílání se pak pátá série dostane na jaře 2018. Julie Plec řekla, že od vedení stanice dostala svolení, aby informaci o ukončení The Originals zveřejnila jak uzná za vhodné. A protože považuje sociální sítě za takové záchranné lano, chtěla to na nich uveřejnit nejdříve.

Julie si také vzpomněla na nejmenovaného herce z The Vampire Diaries, který se ještě před tím, než byl spin-off vytvořen, jednou zeptal, proč dostávají Původní tolik prostoru. Odpověděla mu: "A viděl jsi je hrát?" Je prý velice hrdá na to, že z něčeho tak jednoduchého je nyní tak komplexní seriál, který běžel pět let a má potenciál pro další spin-offy.

Všichni jsou rádi, že mohou seriál ukončit podle vlastních představ, jelikož si nebyli jistí, zdali tu šanci dostanou. "Když vím, že tohle je poslední série, můžu se pořádně rozloučit," řekla Phoebe. Podobně se vyjádřil i Yusuf. Joseph prý nesnáší loučení, ale i tak zavtipkoval, že by se po skončení The Originals mohl objevit v soutěži Dancing with the Stars.

Joseph Morgan pak bude režírovat třetí epizodu, která bude "celá o Elijahovi," jak řekla Julie Plec. Fanoušci se prý dozví, co se stalo Elijahovi poté, co si nechal svoji rodinu vymazat z paměti.

Haylijah a Klaroline


Hayley a Elijah se na konci čtvrté série museli rozloučit. Je pro ně ale nějaká šance? "Je to velmi složité," uvedla Julie a pokračovala: "Hayley se musí přestat spoléhat na muže a to musí naučit i Hope. Miluju Hayley a Elijaha a doufám, že určitým způsobem najdou klid. Netuším, za jak dlouho to bude, ale rozhodně to není nic, co bych brala na lehkou váhu." A na lehkou váhu to nebere ani Daniel Gillies, který byl na panelu tím největším shipperem tohoto páru. :-)

Phoebe je také trochu nervózní z toho, že má hrát matku teenagerky. Je ale poctěná, že hraje "Původní mámu". Hayley teď ale musí být kvůli své dceři silnější, než aby lpěla na své ztracené lásce.

Fanoušci také jistě vědí, že v prvním díle páté řady se objeví i Candice King, která si zopakuje roli Caroline. Julie doufá, že se Candice zdrží na více epizod a ráda by v závěrečné sérii viděla hostovat i jiné herce z The Vampire Diaries, například opět Alarica. Nic však není jisté, na což vtipně zareagoval i Joseph, který chtěl vědět, co se děje se Stefanem a že ten by se mohl v páté sérii objevit.

A když už mluvíme o té Caroline, Julie řekla, že Car Klause opravdu zná, jelikož viděla "hrozného Klause i tatínka Klause," takže má pochopení pro to, jak teď žije. "Caroline je ředitelkou školy, kam chodí jeho dcera. Takže je jasné, že se spolu někdy setkají. Je pro něj v tomto čase takovým záchytným bodem," dodala Plec.

Joseph k tomuto tématu ještě řekl následující: "Myslím, že ještě něco přijde. Něco je tam nedořešeného." Podle něj je Caroline vlastně taková lepší a hezčí verze Elijaha. :-)

Vincent, Freya a další střípky


Na panelu se nezapomnělo ani na Vincenta a Freyu. Herecký představitel Vincenta, Yusuf Gatewood uvedl, že rád pracuje s Danielem a že si myslí, že jeho herecké umění bylo tím důvodem, proč byl povýšen na hlavní postavu. Nemyslí si ale, že by Vincent byl někdy šťastný. Vždy však bude ochraňovat město. Je možné, aby Vincent konečně našel ženu, do které se zamiluje?

Riley řekla, že teď, když je Freya zamilovaná, je to pro ni poprvé v jejím životě, kdy je opravdu šťastná. Doufá, že to tak i zůstane. Riley dále uvedla, že je ráda, že na obrazovky mohla přivést postavu s jinou sexuální orientací.

Julie také návštěvníkům panelu sdělila, že vytvoření Klause je ten nejvíce uspokojující moment její kariéry, jelikož z klasického záporáka se stal někým výjimečným. Také chce, aby všechny postavy našli svůj klid a mír. Někdy to však může znamenat smrt. Vtipkovala, že ji prý Paul Wesley prosil, aby Stefan v závěru TVD zemřel.

Joseph přiznal, že si díky The Originals během let vylepšil "několika kusy oblečení" svůj šatník. Phoebe naopak uvedla, že nesnášela, když musela v seriálu nosit umělé těhotenské břicho.

Herci seriál milují, jelikož i v reálném životě a ve svých rodinách věří na "vždy a navždy". Všichni byli velice dojatí, dokonce to Charles Michael Davis nevydržel a rozbrečel se.

Na otázku, čeho si na svých postavách váží, odpověděla Phoebe, že Hayley "dává rodinu na první místo a chce pro někoho lepší život." A kdyby mohli hrát jinou postavu, která by to byla? Julie odpověděla, že Elijah, Phoebe by chtěla být Klausem a Daniel by nechtěl být nikým jiným.

Na závěr panelu Julie poděkovala fanouškům a uvedla, že doufá, že se jim konec The Originals bude líbit. Následně si všichni herci stoupli, a poděkovali tak všem za jejich přízeň…Zdroj: serialzone.cz

The Originals po 5. sérii končí

22. července 2017 v 15:30 | Posted by: Nicol
Upíří drama stanice The CW The Originals se pilně chystá na pátek, kdy bude mít svůj panel na letošním Comic-Conu. Již nyní však producentka Julie Plec oznámila osud seriálu. Jak už asi tušíte, řeč je o konci. Seriál se šesté řady již nedočká, nadcházející pátá série pro něj bude poslední.

Zpráva přichází rok poté, co byl taktéž na Comic-Conu oznámen konec bratrského seriálu The Vampire Diaries, který se rozloučil letos v březnu po osmi letech. Rozhodnutí o ukončení seriálu není příliš překvapivé, jelikož se o něm spekulovalo již letos, a to především kvůli nízké sledovanosti.

Zde je zpráva, kterou producentka zveřejnila na svém Twitteru:

Zrovna si balím kufry na Comic-Con a uvědomuju si, že už je to rok od doby, co jsme oznámili konec The Vampire Diaries. Přijde mi příhodné využít toto výročí, abych učinila další rozlučkové oznámení. Letos vás pozveme, abyste spolu s námi řekli sbohem seriálu The Originals, který začne natáčet svou pátou a poslední sérii příští pondělí.

Je to jednak dar, ale jednak i přítěž, když můžete kontrolovat konec seriálu. Spousta pořadů nemá to štěstí v rozhodování se, kdy skončit. Možnost oslavovat uzavření TVD byla radostná a velmi emocionální jízda, luxus, který nám dopřál ředitel stanice Mark Pedowitz, protože i on je sám televizním fanouškem a ví, co to pro diváka znamená, když se může rozloučit. Zakončit seriál je vždy hořkosladké, ale pro mě je požehnání, že můžu být součástí tohoto rozhodnutí. Chci, aby každý herec zahrál svou poslední scénu a rozloučil se se svou postavou s úctou a grácií. Aby si každý člen štábu naposledy prošel plac, který pomáhal postavit. Možnost vybrat poslední písničku a natočit poslední scénu. Vypnout světla na konci posledního dne s vědomím, že všichni můžeme být pyšni na to, co jsme vytvořili, a říct sbohem dřív, než naposledy vyjdeme ze dveří. A chci, aby se fanoušci mohli na tuto cestu vydat s námi.

Takže vás prosím, připojte se k nám na Comic-Conu a u poslední řady The Originals. Slavte s námi, plačte s námi, dívejte se na nás příští rok na jaře, až se budeme vysílat… a pamatujte, že u seriálu o nesmrtelné rodině, která věří v Always and Forever, nikdy příběh vlastně nekončí…

S láskou, JulieZdroj: serialzone.cz

The Originals > 04x09 Queen Death CZ TITULKY

22. května 2017 v 18:55 | Posted by: Nicol
The Originals > 04x09 Queen Death CZ TITULKY

STAV: 33 %
STAHUJTE

The Originals > 04x08 Voodoo in My Blood CZ TITULKY

22. května 2017 v 18:35 | Posted by: Nicol
The Originals > 04x08 Voodoo in My Blood CZ TITULKY

STAV: 100 %

The Original > 04x07 High Water and a Devil's Daughter CZ TITULKY

8. května 2017 v 9:11 | Posted by: Nicol
The Original > 04x07 High Water and a Devil's Daughter CZ TITULKY

STAV: 85 %
STAHUJTE

The Originals > 04x06 Bag of Cobras CZ TITULKY

5. května 2017 v 19:32 | Posted by: Nicol
The Originals > 04x06 Bag of Cobras CZ TITULKY

STAV: 100 %

The Originals > 04x05 I Hear You Knocking CZ TITULKY

19. dubna 2017 v 16:46 | Posted by: Nicol
The Originals > 04x05 I Hear You Knocking CZ TITULKY

STAV: 100 %

The Originals > 04x04 Keepers of the House CZ TITULKY

9. dubna 2017 v 14:32 | Posted by: Nicol

The Originals > 04x04 Keepers of the House CZ TITULKY
STAV: 100 %

The Originals > 04x03 Haunter of Ruins CZ TITULKY

4. dubna 2017 v 16:07 | Posted by: Nicol
The Originals > 04x03 Haunter of Ruins CZ TITULKY

STAV: 100 %

The Originals > 04x02 No Quarter CZ TITULKY

26. března 2017 v 19:45 | Posted by: Nicol
The Originals > 04x02 No Quarter CZ TITULKY

STAV: 100 %

The Originals > 04x01 Gather Up The Killers CZ TITULKY

19. března 2017 v 12:37 | Posted by: Nicol
The Originals > 04x01 Gather Up The Killers CZ TITULKY
STAV: 100 %

The Originals nachází starší Hope

21. srpna 2016 v 20:30 | Posted by: Nicol
Do nadcházející čtvrté řady The Originals míří nová tvář. Bude se jednat o roli dospělé Hope. Nebude divu, že svou dceru Klaus zpočátku hned nepozná.

Jak bylo zveřejněno na letošním Comic-Conu v San Diegu, děj se mezi třetí a čtvrtou řadou posune o pět let dopředu. Prvně tato nová informace přišla na letošním Comic-Conu v San Diegu. Novou Hope si zahraje herečka Summer Fontana, která se na natáčení objevila již minulý týden.

"Jsem velmi potěšená touto informací. Jsem za Summer ráda, že ji můžu přivítat v naší partě. Budu ráda, až uvidím, jakou osobnost v sobě Summer skrývá," řekla Phoebe Tonkin. "I když Hope nebyla posledních pět let poblíž svého otce, jsem si jistá, že v ní diváci Klause uvidí, ať už v jejích dobrých, nebo špatných vlastnostech. Moc se těším, až uvidím, co se uvnitř této malé mocné čarodějky skrývá."

The Originals se vrací s novou sérií v midseason.

serialzone.cz

Comic-Con 2016: The Originals

31. července 2016 v 12:00
Čtvrtá série The Originals se sice začne vysílat až v midseason, ale ani to neodradilo herce a tvůrce, aby se zúčastnili letošního Comic-Conu. Na panelu byli přítomni Joseph Morgan, Daniel Gillies, Phoebe Tonkin, Charles Michael Davis, Yusuf Gatewood, Riley Voelkel a výkonní producenti Julie Plec a Michael Narducci. Co jsme se tedy dozvěděli?

Stejně jako u TVD, panel začal nejprve promítáním videa, které shrnulo předchozí série a potvrdilo pětiletý časový skok mezi sériemi. Video pak skončilo tím, jak se Hope - ano, Hope opravdu mluvila - ptá Hayley, jestli půjdou zachránit jejího otce.

"Když jsme ji naposled viděli, měla dva roky. Teď je z ní už mladá slečna," řekl o Hope Michael Narducci a pokračoval: "Už diskutuje, má naděje a sny, chybí jí táta a rozumí tomu, že její rodina utrpěla velkou ztrátu. Hayley je prostě skvělá máma."Hayley a její cesta


"Hayley už od té doby, kdy jsme ji poprvé potkali, chtěla hlavně rodinu," uvedla Phoebe. "Kvůli tomu, co se stalo, si utvořila rodinu se svojí dcerou. Nemyslím si, že se cítí osamělá, vždyť má vzadu v autě pět obsazených rakví, a navíc je stále poháněná dopředu právě kvůli rodině," dodala. Aby Hayley uspěla a zachránila svoji rodinu, musí "najít všech sedm vlkodlačích smeček, takže má před sebou velice náročnou cestu. Musí se spolehnout na svojí vlkodlačí část, která ji k těmto smečkám váže," řekl návštěvníkům panelu Narducci.

Fanoušci The Originals jistě čekají i na zprávy o svém oblíbeném páru: "Hayley a Elijah kolem sebe kroužili už od počátku. Pak byli od sebe strašlivým způsobem odděleni, a to jak citově, tak fyzicky. A když jsme věděli, že následujícíh pět let bude od sebe rozdělena i rodina, dali jsme jim možnost být spolu ještě jednou. Teprve čas ukáže, jak moc štěstí mohou - nebo nemohou - mít," prozradila Julie Plec.

Dostalo se i na informace o dalších postavách: "Nemyslím si, že je Marcel padouchem. Vždyť má vlastně pravdu," sdělil opět Narducci a potvrdil, že se rozhodně dozvíme víc o Vincentovi a jeho dřívějším životě.

Smrt Cami a Daviny


Joseph Morgan o jeho celodenním závěrečném natáčení s Leah Pipes řekl: "Bylo to citově hodně náročné. Byla součástí seriálu tři roky, takže to bylo neskutečné. Dokud opravdu nebyla pryč, nepřišlo mi, že odchází."

A Julie návštěvníkům panelu vysvětlovala, proč bylo úmrtí Cami a Daviny nevyhnutelné: "Je to těžké vysvětlit. Najednou jsme cítili, že tam je nadbytek hrdinů. Pokud pokračujete s určitou příběhovou linií, prostě skončíte tak, že je vlastně izolujete. Chcete pak všechno navzájem promíchat a udělat něco tragického. Takže pak nemáte devět lidí se stejným příběhem. Potřebovali jsme Původní rodinu dostat k sobě, a tak jsme se zbavili některých postav, které by tento plán mohli ohrozit."

serialzone.cz

The Originals > 03x22 The Bloody Crown CZ TITULKY

1. června 2016 v 17:09
The Originals > 03x22 The Bloody Crown CZ TITULKY

The Originals > 03x21 Give 'Em Hell Kid CZ TITULKY

1. června 2016 v 17:08
The Originals > 03x21 Give 'Em Hell Kid CZ TITULKY

The Originals > 03x20 Where Nothing Stays Buried CZ TITULKY

1. června 2016 v 17:07
The Originals > 03x20 Where Nothing Stays Buried CZ TITULKY

The Originals > 03x19 No More Heartbreaks CZ TITULKY

1. června 2016 v 17:06
The Originals > 03x19 No More Heartbreaks CZ TITULKY

The Originals > 03x18: The Devil Comes Here and Sighs CZ TITULKY

1. června 2016 v 17:05
The Originals > 03x18: The Devil Comes Here and Sighs CZ TITULKY

The Originals > 03x17: Behind the Black Horizon CZ TITULKY

1. června 2016 v 17:04
The Originals > 03x17: Behind the Black Horizon CZ TITULKY

The Originals > 03x16: Alone with Everybody CZ TITULKY

1. června 2016 v 17:03
The Originals > 03x16: Alone with Everybody CZ TITULKY

The Originals > 3x15 An Old Friend Calls CZ TITULKY

6. března 2016 v 20:20 | Nicol
The Originals > 3x15 An Old Friend Calls CZ TITULKY
STAV: 100%

The Orginals > 03x14 A Streetcar Named Desire CZ TITULKY

28. února 2016 v 11:04 | Posted by: Nicol
The Orginals > 03x14 A Streetcar Named Desire CZ TITULKY
STAV: 100%

The Originals > 3x13 Heart Shaped Box CZ TITULKY

20. února 2016 v 8:04 | Posted by: Nicol
The Originals > 3x13 Heart Shaped Box CZ TITULKY
STAV: 100%

The Originals > 3x13 Heart Shaped Box Online&Download

20. února 2016 v 8:03 | Posted by: Nicol
Download

Online:

Titulky:

The Originals > 3x12 Dead Angels CZ TITULKY

13. února 2016 v 13:11
The Originals > 3x12 Dead Angels CZ TITULKY
STAV: 100%
 
 

Reklama